Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 10. 2022
Turbínová, Bratislava III - Nové Mesto
VÝNIMOČNÝ LUXUSNE VYHOTOVENÝ INDUSTRIÁLNY LOFT SO SAUNOU A JACUZZI
642 000 €

VÝNIMOČNÝ LUXUSNE VYHOTOVENÝ INDUSTRIÁLNY LOFT SO SAUNOU A JACUZZI

642 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 164 m2
 • Cena za m2: 3 914,63 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4877421
FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj prémiový industriálny byt v Novom Meste. Tento jedinečný loft sa nachádza v Mlynici, v budove bývalej Bratislavskej pórobetónky.Nehnuteľnosť prepracovaná do posledných detailov pozostáva z dispozične otvoreného vnútorného priestoru, zastrešenej terasy s letnou kuchyňou a vírivkou a nekrytej terasy s výhľadom na panorámu mesta. Interiér je zariadený luxusným nábytkom a zariadením so zmyslom pre dizajn a modernú industriálnu architektúru. V byte sa nachádza sauna, 2 kúpeľne a k bytu prislúchajú 1 vonkajšie parkovacie státie a 1 čiastočne kryté parkovacie státie (čiastočne presklená garáž).Nehnuteľnosť je vo firemnom vlastníctve.Unikátny projekt Mlynica priniesol netradičné riešenia administratívnych priestorov, atraktívne, nekonvenčné loftové byty s priestrannými strešnými terasami, ako aj multifunkčný eventový priestor len pár minút od centra hlavného mesta. Oslní vás moderná architektúra spĺňajúca tie najvyššie architektonické a urbanistické štandardy. V roku 2018 získala Mlynica cenu za architektúru v kategórii „Občianske a priemyselné budovy”.ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

- novostavba

- poschodie 6/7 s vlastnou strešnou terasou

- celková plocha: 164 m2 ( byt 100 m2 + zastrešená terasa 40 m2 + nekrytá terasa 24 m2)

-2x kúpeľňa s toaletou

- priestranná terasa

- luxusná 5-miestna vírivka značky Bosch&Villeroy

- biokrb na diaľkové ovládanie

- 2 parkovacie státia

- diaľkovo ovládateľné vonkajšie okenné žalúzie

- podlahové vykurovanie v 4 sektoroch

- systém inteligentného ovládania bytuTOP 5 VÝHOD:

- výnimočná a jedinečná novostavba industriálneho charakteru

-nadčasová architektúra s dôrazom na veľkorysý otvorený priestor, vysoké stropy, prepracovanie detailov a použitie nadštandardných materiálov

- krásny výhľad na panorámu mesta

- riešenie a prevedenie terasy

- tichá lokalita, ktorá poskytuje dostatok súkromiaLOKALITA:

Lokalita, do ktorej je táto výnimočná novostavba vsadená, je priemyselnou zónou, ktorá sa nachádza len pár minút od centra mesta. Aj napriek tomu, však lokalita poskytuje dostatok súkromia, ticho a kľud. Zároveň má človek mesto ako na dlani. Do 10 min jazdy autom nájdete všetky lákadlá života v meste – veľké obchodné centrá Polus a Central, množstvo reštaurácií, kaviarní, športovísk, školské aj predškolské zariadenia, banky, poštu, kino...CENA: 642 000 €K bytu prislúchajú 2 parkovacie státia, 1 vonkajšie parkovacie státie v cene + 9 000 EUR a 1 čiastočne presklené parkovacie státie v cene + 16 000 EUR, a pivničná kobka v cene + 3 000 EUR.V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.Názor FEDORS Group:

Výnimočná lokalita, nadčasová kvalitná architektúra, najmodernejšie technológie, špičkové materiály, krásne výhľady – toto je pre nás vyjadrením naozaj luxusného a jedinečného bývania.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 7
 • Podlažie: 6
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Umiestnenie: Posledné poschodie

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu