Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 11. 2022
Hradská, Bratislava II - Vrakuňa
VRAKUŇA- 4i byt s predzáhradkou - bývajte ako v rodinnom dome
279 000 €

VRAKUŇA- 4i byt s predzáhradkou - bývajte ako v rodinnom dome

279 000 €

kompletná cena vrátane provízie, realitného a právneho servisu


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 90,64 m2
  Plocha pozemku: 163,64 m2
 • Cena za m2: 3 078,11 €/m²
  ID inzerátu: 4877588
Hľadáte byt v novostavbe v blízkej dostupnosti služieb? Páčil by sa Vám 4 izbový byt s predzáhradkou za bezkonkurenčnú cenu? Potom máme pre Vás skvelú ponuku. V súkromnej uličke na Hradskej ulici máme vo výstavbe menšie bytové domčeky v Bratislavskej mestskej časti Vrakuňa. Bývať môžete po dokončení štandardu (ktorý si viete zvoliť a máte ho v cene bytu) už začiatkom budúceho roku.

ŠTANDARD:
V cene bytu je zahrnutý aj štandard, ktorý zahŕňa: laminátové podlahy Kronooriginal s hrúbkou 8mm v celom byte okrem kúpeľne kde je dlažba. V cene je aj obklad a dlažba v kúpeľni + vaňa a sanita, WC - GEBERIT, interierové dvere. Byt bude odovzdaný vymaľovaný na bielo.
Na zabezpečenie tepelnej pohody, vykurovania sa stará elektrický kotol + bojler na ohrev teplej vody. Vykurovanie je podlahové.
Súčasťou štandardu je aj: príprava na zabezpečovací systém
V prípade výberu iných dokončovacích materiálov bude cena za štandard odrátaná od kúpnej ceny.
Pôdorys zasielame na vyžiadanie.

DISPOZÍCIA:
Byt dispozične pozostáva z 4 miestností: zádverie + obývacia izba + kuchyňa (možnosť oddeliť od obývačky dverami) + 3 samostatné izby + kúpelňa s WC + samostatné WC + predzáhradka
Výmera: byt: 90,64m2 + 73m2 predzáhradka

BYTOVÝ DOM, OKOLIE
Bytový dom je v súčasnosti vo výstavbe, dokončenie do štádia holodomu je do 12/2022, následne sa podľa priania klienta dokončuje štandard. Jednotlivé byty sú súčasťou obytného súboru domov s 3 bytovými jednotkami, v každom dome sa nachádzajú len 3 bytové jednotky. Dom vyhotovený z tehly hr. 30cm, zateplený polystyrénom hr. 20cm, je zastrešený krytinou zn. Bramac, má plastové okná v kombinácii plast/ antracit.

PARKOVANIE, POZEMOK:
Parkovanie je zabezpečené na vlastnom pozemku. Byt má zahrnuté v cene 2x vyhradené parkovacie miesto v uzavretom areály. Súčasťou je spoluvlastnícky podiel na zastavanom pozemku + výhradné vlastníctvo pozemku pod parkovacími státiami + samostatná časť pozemku cca 85m2.

NAŠE SLUŽBY
Táto nehnuteľnosť je ponúkaná prostredníctvom spoločnosti Domy pre ľudí - v provízii sprostredkovateľa sú zahrnuté poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti - základný poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľnosti vo výške 66€, poplatky za overovanie podpisov predávajúcich na zmluvách, vypracovanie zmlúv a autorizácia zmlúv advokátom, poistenie pre prípad spôsobenej škody do výšky 1,5mil€, hypotekárne poradenstvo a kompletný realitný servis.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok kolaudácie: 2022
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Umiestnenie: Prízemie
 • Plocha predzáhradky: 73 m²

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu