Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 10. 2022
Miletičova, Bratislava II - Ružinov
REZERVOVANÝ!!! Na predaj moderný zariadený 2 izbový byt v novostavbe Miletičovej ul. v mestskej čast
209 900 €

REZERVOVANÝ!!! Na predaj moderný zariadený 2 izbový byt v novostavbe Miletičovej ul. v mestskej čast

209 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 47,24 m2
 • Cena za m2: 4 443,27 €/m²
  ID inzerátu: 4877615
Na predaj moderný zariadený 2 izbový byt v novostavbe Miletičovej ul. v mestskej časti Bratislava - Ružinov, katastrálne územie Nivy. Ide o byt na 3. poschodí s rozlohou 47,24 m2.

Technický stav bytu:

.: Ide o byt (nie apartmán) v 5 ročnej novostavbe na jeseň 2017. Orientácia nehnuteľnosti na juhozápad, do tichej strany mimo hlavnej ulice. Byt je zariadený na mieru a predáva sa kompletne zariadený vrátane zabudovaných spotrebičov. Okná sú predĺžené, francúzskeho typu s interiérovými žalúziami. Okenný 5 komorový profil je s izolačným dvojsklom. V byte je zabudovaná klimatizácia značky DAIKIN s dvomi samostatnými vnútornými jednotkami v každej z miestností.

V byte sa nachádza priestranný šatník a pracovný kút. Kuchyňa je spojená s obývacou časťou, súčasťou kuchynskej linky sú vstavané spotrebiče - elektrická teplovzdušná rúra, sklokeramická varná doska, vstavaná chladnička a mraznička, odsávač pár, umývačka riadu. K nehnuteľnosti prislúcha aj pivnica v suteréne bytového domu.

Bytový dom:

.: Ide o bytový dom, ktorý prešiel úplnou rekonštrukciou developerskou spoločnosťou YIT v roku 2017. Bytový dom má 3 výťahy, monitorovaný vjazd so vstupnou halou na prízemí, kamerový a bezpečnostný systém budovy. Správcovské poplatky sú vo výške do 98 € mesačne.

Lokalita:

.: Ide o veľmi atraktívnu polohu na bývanie s vysokou občianskou vybavenosťou. V blízkosti nájdeme MHD zastávky na električku, autobus, trolejbus, autobusovú stanicu, obchodné centrum NIVY a CENTRAL, parkovací dom, trhovisko Miletičova, banky, reštaurácie, kostol, prevádzky služieb a maloobchodu, hypermarkety, atď.

Financovanie nehnuteľnosti:

.: Nehnuteľnosť je možné financovať aj prostredníctvom hypotekárneho úveru. Pre bližšie informácie môžete kontaktovať nášho pracovníka, ktorý Vám dohodne stretnutie s našim dlhoročným partnerom na financovanie nehnuteľností.

Bližšie informácie môžete vidieť dole na odkaze:

https://www.negotreal.sk/nehnutelnost/1095-na-predaj-2-izbovy-byt-v-novostavbe-na-mileticovej-ul-bratislava

-- NEGOTIANT -- realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete zaoberajúca sa predajom a prenájmom nehnuteľností... ďalej Vývojom v oblasti informačných systémov, tvorbou WEB-stránok, a iné ...

Doplnkové charakteristiky

 • Rok kolaudácie: 2017
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Výťah: Áno
 • Pivnica: Áno
 • Verejné parkovanie: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu