Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 11. 2022
Levická, Nitra
Kancelárske priestory na prenájom - Nitra
1 691,67 €/mes.

Kancelárske priestory na prenájom - Nitra

1 691,67 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 290 m2
 • Cena za m2: 5,83 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4877648
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Nitre v časti Chrenová a Čermaň.

1. Klimatizovane priestory na ulici Levicka 7: 2 kancelárie - 23m2 a 17m2, vlastná vybavená kuchynka 4m2, predsieň – 13m2. Nezariadené. Parkovanie pred budovou. Cena 75eur/m2 bez DPH/rok + energie.

2. Klimatizovane priestory na ulici Levicka 7B: 3 kancelárie 20m2 vedľa seba, vlastná kuchynka, vlastné WC. Medzi sebou sú priebežne (aj nemusia). Nezariadené. Parkovanie pred budovou. Cena 75eur/m2 bez DPH/rok + energie.

3. Klimatizovane priestory na ulici Tehelná 5A: Kancelárie 290m2, jedná sa o celé poschodie, 9x kancelária, zasadačka, kuchyňa, parkovanie. Nezariadené. Cena 70Eur/m2/rok bez DPH/rok + energie.

Prvý mesiac sa platí 1 x nájomne plus 2 x depozit. Voľne hneď.

Ďalšie detailné informácie ohľadom ponúkanej nehnuteľnosti, Vám radi poskytneme na osobnom stretnutí alebo telefonicky na t.č. 0907757247, e-mail: stepanova@kovalreality.sk

V cene je zahrnuté vybavenie všetkých úkonov potrebných k prevodu nehnuteľností, vypracovanie zmlúv advokátskou kanceláriou, autorizácia zmlúv priamo v advokátskej kancelárii bez potreby overovania podpisov u notára, zastupovanie v katastrálnom konaní vrátane poplatkov. Podanie návrhu na vklad je elektronicky, cestou advokátskej kancelárie. Zabezpečujeme taktiež cestou nášho hypotekárneho špecialistu vybavenie hypotekárneho úveru i znaleckého posudku.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Kúrenie: Klimatizácia

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu