Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 08. 02. 2023
Muchovo námestie, Bratislava V - Petržalka
COMFORT LIVING ponúka - ZARIADENÝ 2 IZBOVÝ BYT NA ZAČIATKU PETRŽALKY
210 000 €

COMFORT LIVING ponúka - ZARIADENÝ 2 IZBOVÝ BYT NA ZAČIATKU PETRŽALKY

210 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 40 m2
 • Cena za m2: 5 250 €/m²
  ID inzerátu: 4878774
Ponúkame na predaj 2 izbový byt s južnou orientáciou na Muchovom námestí v Bratislave - mestská časť Petržalka. Rozloha 40,41 m2 + loggia 5,94 m2, poschodie 1/7, novostavba z roku 2017. BYT SA PREDÁVA ZARIADENÝ. Bytový dom Muchovo námestie je praktické, dostupné bývanie najmä pre mladých ľudí. Objekt s dvomi podzemným podlažiami je členený na dve priestorové hmoty. Po obvode je doplnený vystúpenými balkónmi a zapustenými loggiami, čo vytvára hravý a sympatický architektonický dojem. Spolu 112 bytov a 13 apartmánov v štruktúre zväčša dvojizbových. Na prízemí sa nachádzajú atraktívne priestory pre služby a občiansku vybavenosť. V dvoch podzemných podlažiach a na vonkajšom teréne je dostatok parkovacích miest. Voliteľné priestory na predaj: garážové státie + 20 000,- €. Pivničná kobka na 1. poschodí o výmere 1,37 m2 je zahrnutá V CENE. Obľúbená lokalita na začiatku Petržalky s pešou dostupnosťou do centra mesta. V cene je kompletný právny servis.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu