Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 10. 2022
Mlynica, Mlynica
Bývajte v novej rezidencii PRI LESE v obci Mlynica pod Tatrami
247 000 €

Bývajte v novej rezidencii PRI LESE v obci Mlynica pod Tatrami

247 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 117 m2
  Plocha pozemku: 576 m2
 • Cena za m2: 2 111,11 €/m²
  ID inzerátu: 4879003
Získajte nadčasový rodinný dom v krásnom prostredí na podhorí Vysokých Tatier. Ponúkame na predaj domy v úplne novom rezidenčnom projekte PRI LESE v obci Mlynica.

V území je vybudovaná kompletná infraštruktúra a domy budú postavené v jednotnej modernej architektúre. Obrovským benefitom je lokalita - v tesnom dotyku s prírodou a zároveň výborne dostupná z väčších okresných miest či diaľnice.

Rezidencia Pri lese ponúka výnimočný štandard bývania v elegantných jednopodlažných bungalovoch, dvojpodlažných rodinných domoch či radovej výstavbe. V pokojnej časti obce vyrastá nadčasová štvrť vizuálne atraktívnych a nízko energetických domov s priestrannými záhradami a terasami. Ponuka určite osloví široké spektrum záujemcov, každý má možnosť vybrať si presne to, čo mu vyhovuje.

Jednotný projekt, čisté línie a minimalistické fasády umocňujú idylickú atmosféru výhľadu na tatranské štíty. Vďaka projektu získa nový majiteľ ideálne miesto pre život.

Aktuálna ponuka:

- Bungalov (3 typy) – Pozostáva z kuchyne prepojenej s obývačkou a troch spální. Úžitková plocha je od 117 až do 136 m2, k tomu pozemok 576 resp. 715 m2 a garáž prípadne parkovací prístrešok.

- Radový dom pozostáva z dvoch poschodí, sú tam tri spálne, obývačka s kuchyňou. Dom má priestranných takmer 120 m2 a viac ako 300 m2 pozemok. Samozrejmosťou je parkovacie miesto pred vchodom a zastrešená terasa.

- Dvojpodlažný rodinný dom – úžitková plocha 230 m2 s pozemkom o rozlohe od 1323 m2. Na prízemí je priestranná obývačka s jedálňou a kuchyňou, veľká spálňa so šatníkom a ďalšími zázemím. V suteréne sa nachádzajú dve priestranné izby s veľkými oknami a východom na terasu, technická miestnosť a sociálne zariadenie.

Cena: od 247 000 €

VIAC INFORMÁCIÍ O PROJEKTE: https://www.pri-lese.sk/

Lokalita:

Dopyt po bývaní v prímestských obciach sa neustále zvyšuje, čo zatraktívnilo niektoré lokality v Podtatranskej kotline. Obec Mlynica je jednou z nich a projekt Pri lese prináša perspektívne bývanie, ktoré v sebe spája súkromie v blízkosti malebnej podtatranskej prírody no zároveň dostupnosť rušného života v meste.

Obec predstavuje unikátne spojenie strategickej polohy medzi dvoma okresnými mestami Poprad a Kežmarok a zároveň bezprostrednej blízkosti Vysokých Tatier (Poprad 5 minút autom, diaľnica 6 minút autom, Starý Smokovec 7 minút autom).

V regióne je široké spektrum športového či rekreačného vyžitia v každom ročnom období. Neďaleko obce je viacero stredísk cestovného ruchu ako Tatranská Lomnica, Bachledova dolina či Starý Smokovec.

Obec má veľký potenciál z pohľadu rozvoja a aktuálne ťaží zo svojej výbornej polohy na podhorí Tatier. O bývanie, či už trvalé alebo rekreačné, je tam veľký záujem.

Kúpou nehnuteľnosti v projekte Pri lese tak môže nový majiteľ získať plnohodnotný a nadčasový priestor na trvalé bývanie, ale aj príležitosť vybudovať si rekreačné sídlo pre celú rodinu.

V prípade záujmu alebo ďalších otázok ohľadom cien či prípravy projektu ma neváhajte kontaktovať na antoska.miroslav@gmail.com, prípadne telefonicky na čísle +421948445878.

Viac ponúk na www.38rk.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Terasa: Áno
 • Skladový priestor: Áno
 • Predzáhradka: Áno
 • Počet garáží: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu