Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 11. 2022
Žilina
Na prenájom nové garsónky v absolútnom centre Žiliny
319 €/mes.

Na prenájom nové garsónky v absolútnom centre Žiliny

319 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Garsónka
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 17 m2
  Plocha pozemku: 17 m2
 • Cena za m2: 18,76 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4879964
1. Reality Rent Žilina má v ponuke na prenájom krásne nové garsónky vo vynikajúcej lokalite v abstolútnom centre mesta iba dve minúty pešou chôdzou od Marianského námestia. Občianská vybavenosť je viac než výborná zastávka MHD je vzdialená pár metrov a rôzne obchody, služby, nákupné centrá taktiež. Tieto byty sa nachádzajú na prvom poschodí, ktoré je novovybudované takže v nich nikto ešte nebýval a voňajú novotou. Na poschodí sú štyri samostatné bytové jednotky. Najmenšia má 13m2 väčšia 16,2m2 a dve identické 17m2. V každej bytovej jednotke sa nachádza kuchynská linka, chladnička, posteľ, skriňa, práčka a obrovskou výhodou je klimatizácia, ktorá zaručí dostatočný komfort. Najmenší z priestorov má v kúpeľni sprchový kút, ostatné tri ponúkajú menšiu vaňu a toaleta je samozrejmosť. Byt je vhodný pre jednu maximálne dve osoby. Cena nájmu pre jednu osobu je 319€/mesiac plus energie 80€ pri druhej osobe sa pripočítava 30€. Pri podpise zmluvy sa vyžaduje dvojmesačný depozit a jednomesačný nájom. Minimálna doba prenájmu je 12 mesiacov a domáce zvieratá pri tomto prenájme niesú povolené.
Ak máte záujem o obhliadku alebo máte otázky neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať na 0910 140 312 alebo chrenak@reality-rent.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 1
 • Typ konštrukcie: Iná
 • Kúrenie: Ústredné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu