Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 01. 2023
Stierova, Košice II - Sídlisko KVP
Na predaj 3-izbový byt na ulici Stierova, Košice - KVP
163 990 €

Na predaj 3-izbový byt na ulici Stierova, Košice - KVP

163 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 69 m2
  Zast. plocha: 68 m2
 • Cena za m2: 2 376,67 €/m²
  ID inzerátu: 4880127
Ponúkame na predaj 3 izbový byt "pražského" typu na Stierovej ulici, Košice - KVP. Byt o podlahovej výmere 68 m2 (+ lodžia 6m2 + pivnica 1m2) sa nachádza na ideálnom 4-tom poschodí z ôsmich s krásnym výhľadom na Myslavu a okolité lesy. Prešiel staršou čiastočnou rekonštrukciou, ktorá zahrňuje výmenu plastových okien, výmenu podláh a dlažieb, vymurovanie jadra, rekonštrukciu kúpeľne a osadenie kuchynskej linky. Elektrické rozvody boli menené iba v kúpeľni a kuchyni, v izbách sú pôvodné. Veľkou výhodou sú nepriechodné izby a typ bytu, ktorý umožňuje zmenu všetkých priečok v byte. Samozrejmosťou je výborná občianska vybavenosť a dostatok parkovacích miest v okolí.

Ak Vás ponuka zaujala a radi by ste sa presvedčili o kvalitách bytu osobne, kontaktujte svojho makléra na telefónnom čísle 0904 258 126, Mgr. Martin Feterik a splňte si sen o bývaní. Uvedená cena zahrňuje kompletný právny servis a je konečná. Ponúkame Vám komplexný profesinálny prístup na kľúč, všetko "pod jednou strechou", vrátane hypotekárneho poradenstva. Pre viac fotografií a ďalšie nehnuteľnosti klikajte na naše stránky KosmosReality.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 8
 • Podlažie: 4
 • Počet lodžií: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty