Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 12. 2022
Senec
PREDAJ: Modulárny dom A5, Strmá ulica, Senec
170 899 €

PREDAJ: Modulárny dom A5, Strmá ulica, Senec

170 899 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 39 m2
  Zast. plocha: 39 m2
  Plocha pozemku: 439 m2
 • Cena za m2: 4 382,03 €/m²
  ID inzerátu: 4880956
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na PREDAJ jedinečný projekt modulárnych domov s nadčasovým minimalistickým dizajnom a možnosťou trvalého bývania.

Nehnuteľnosť so zastavanou plochu 39.39 m2, je osadená na pozemku o veľkosti 439 m2 a ponúka úžitkovú plochu o celkovej veľkosti 39.03 m2, k čomu prislúcha krytá terasa o veľkosti 2.55 m2.

Interiér nehnuteľnosti tvorí vzdušná denná časť (29.28 m2), otvorený loft (9.75 m2) a samostatná spálňa (7.4 m2) s technickým zázemím zapracovaným do kúpeľne.
Denná časť spája kuchyňu s jedálenským posedením a obývacou izbou. Kuchynská linka svojou šikovnou dispozíciou útulne dotvára priestor a ponúka dostatok miesta pre každodenné varenie. Dispozíciu záhradného domu dotvára chodba, spájajúca dennú časť so samostatnou spálňou a kúpeľňou, ktorá je spojená s toaletou a technickým kútom.

Moderne ladené domy škandinávského typu sú zasadené do okolitej prírody s množstvom zelene a okrem interiérového vybavenia ponúkajú príjemný oddych aj v exteriéri, vo vlastnej záhradke, ktorá prislúcha ku každej nehnuteľnosti. Samozrejmosťou sú parkovacie státia pre 2 vozidlá.

V rámci vybavenia nehnuteľnosti nájdete: pripojenie na všetky IS (vrátane optického internetu), plastové okná a veľké presklené vstupné dvere, predprípravu na klimatizáciu v dennej aj nočnej časti domu. Nehnuteľnosť sa predáva v stave holodomu s kompletným oplotením a vstupnou bránkou.

Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie a profesionálneho servisu realitnej kancelárie RE/MAX.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Počet terás: 1
 • Typ konštrukcie: Zmiešaná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu