Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 01. 2023
Bratislava III - Rača
KRÁSNY - 3 izbový byt v historickej časti Rače na Alstrovej ul.
200 000 €

KRÁSNY - 3 izbový byt v historickej časti Rače na Alstrovej ul.

200 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 98 m2
 • Cena za m2: 2 040,82 €/m²
  ID inzerátu: 4882639
B10 vám výhradne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý sa nachádza na poschodí – (zobytnené podkrovie) v rodinnom dome s tromi bytovými jednotkami na ulici Alstrova v Bratislave.

Byt má tri obytné miestnosti a príslušenstvo, ktoré pozostáva zo vstupu so zádverím, kúpeľne s WC, chodby a pracovne.

Kuchyňa je dispozične spojená ako kuchynský kút s obývacou izbou.

V rámci kompletnej rekonštrukcie bolo robené:

Plastové okná dvojsklo s vnútornými žalúziami a strešné okná, výmena vonkajších a interiérových dverí, elektrické rozvody, rozvody vody, vnútorné úpravy povrchov, laminátové podlahy v izbách a keramická dlažba v kuchynskom kúte, kúpeľni a wc, kuchynská linka s elektrickou varnou platňou a elektrickou rúrou, digestorom a s umývačkou riadu.

V kúpeľni s WC je elektrický zásobníkový ohrievač na prípravu TÚV v skriňovej zostave. Vykurovanie v dome je podlahové elektrické odporové. V chodbe je vstavaný nábytok v podobe šatníkových úložných priestorov pod strešnou šikminou s posuvnými dverami.

Byt má veľkorysú výmeru 98,31m2.

Orientácia bytu: juho-západ a východ

Rodinný dom v ktorom sa byt nachádza:

Rodinný dom na Alstrovej ulici je dom s tromi bytovými jednotkami. Každá bytová jednotka má samostatný vchod zo spoločného dvora so spevnenou plochou z betónovej zámkovej dlažby. Ide o starší rodinný dom, ktorý prešiel celkovou rekonštrukciou nadstavby a prestavby v roku 2022. Ide o radový dom staršieho vinohradníckeho typu so spoločným dvorom pre viacero domov so spoločným vstupom z ulice.

Nosná konštrukcia domu je stenová murovaná z keramických tvaroviek. Stropy sú železobetónové monolitické. Strecha je sedlová s betónovou strešnou krytinou na drevený krov s tepelnou izoláciou. Na fasáde je vonkajšia šlachtená šúchaná omietka. Dom má čiastočný suterén, prízemie a poschodie v podobe zobytneného podkrovia. Vykurovanie a príprava v dome je lokálne v každom byte zvlášť. Pred domom je predložené schodisko, ktoré vytvára vstup do bytu č. 1 a vstup do bytu č.3 na poschodí. Dom má bleskozvod, napojený je prípojkami sietí na verejný vodovod, kanalizáciu a NN rozvod elektro.

O LOKALITE:

Byt sa nachádza v historickej časti Rače kde je prevládajúca zástavba rodinných domov. V blízkosti sa nachádza aj zástavba bytových domov sídliskového typu (sídlisko Komisárky a sídlisko Barónka).

V okolí bytu nájdeme kompletnú občiansku vybavenosť:

Miestny úrad, reštaurácie, hotely, letné kúpalisko Rača, Dopravné spojenie s ostatnými časťami mesta zabezpečuje mestská hromadná doprava najmä električky, ale aj autobusy. Dopravu zabezpečuje aj železničná a prímestská autobusová doprava. Zastávka hromadnej dopravy sa nachádza v dostupnej pešej vzdialenosti od nehnuteľnosti. Rača leží v podhorskom páse na úpätí Malých Karpát s lesmi a vinohradmi.ODPORÚČANIE MAKLÉRA:

Krásne, rodinné prostredie plné zelene s výbornou občianskou vybavenosťou. Všetko je tu na skok, čo len podčiarkuje výborný "balík", ktorý táto nehnuteľnosť ponúka. Jedinečný byt, no zároveň pocit bývania v rodinnom dome.

Jednoznačne odporúčam a teším na na spoločnú obhliadku s Vami.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 103340 Cena: 200000 €

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Umiestnenie: Prízemie
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Kúrenie: Podlahové

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty