Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 02. 2023
Skalica
Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v meste Skalica
164 000 €

Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v meste Skalica

164 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 99999999,99 m2
  Zast. plocha: 486 m2
  Plocha pozemku: 1022 m2
 • Cena za m2: 0 €/m²
  ID inzerátu: 4882976
GRAND-REALITY • Ponúkame na predaj dvojpodlažný 5-izbový murovaný rodinný dom v pôvodnom stave s pekným a veľkým pozemkom, nachádzajúci sa v meste Skalica. Samostatne stojaci dom je napojený na všetky inžinierske siete. Vo dvore sa nachádza studňa, ktorá je spoločná so susedom.

Dom je murovaný (tehlový) so sedlovou strechou, kde by bola možná dostavba ďalších izieb. Pôvodná stavba je z roku 1954. Dispozícia prízemia je vstupná chodba, samostatná izba, kuchyňa prepojená s obývacou izbou, spálňa, kúpeľňa, WC a komora. Na poschodí sa nachádzajú dve izby, jedna je po rekonštrukcii. Podľa potreby je možnosť dorobiť ďalšiu podkrovnú izbu. Dom je čiastočne podpivničený.

Výmera pozemku je 1022 m2, z toho zastavaná plocha je 486 m2 a 536 m2 tvorí záhrada s predzáhradkou. Pozemok je celý oplotený, rovinatý, obdĺžnikového tvaru.

Informujeme, že certifikát energetickej náročnosti budovy nemá majiteľ k tejto nehnuteľnosti vyhotovený.

Cena: 164.000 €

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis, a to kúpna zmluva, kolok, návrh na vklad vlastníckeho práva do príslušného katastra nehnuteľností, prepis energií, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj odborné realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk všetkých slovenských bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov. V prípade záujmu sprostredkujeme aj najvýhodnejšie poistenie nehnuteľnosti.

Využite služby spoľahlivej a overenej realitnej agentúry, ktorá je na trhu už viac ako 12 rokov. Sprostredkúvame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami. Zabezpečíme stavebnú činnosť, záhradnícke práce a poradenstvo, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca (odhad hodnoty nehnuteľností), či hypotekárneho poradcu a právnika. Zmeníme aj Vaše sny na skutočnosť.

Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku nehnuteľnosti s konzultáciou.

Kontakt: Jana Filúšová - 0905 496 941

Realitná agentúra GRAND-REALITY Skalica • ČLEN REALITNEJ ÚNIE SR

grand-reality.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Plyn: Na pozemku
 • Voda: Na pozemku - Diaľkový vodovod, Na pozemku - Studňa
 • Kanalizácia: Áno
 • Elektrina: Áno

Doplnková informácia

Overená realitná agentúra. Sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností. Profesionálne realitné a finančné služby. Meníme Vaše sny na skutočnosť už vyše 12 rokov.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty