Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 02. 2023
Krajná, Bratislava II - Ružinov
Praktické 4izbové rodinné domy s vlastnou záhradou v blízkosti Avionu a Zlatých pieskov
399 000 €

Praktické 4izbové rodinné domy s vlastnou záhradou v blízkosti Avionu a Zlatých pieskov

399 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 136,3 m2
  Zast. plocha: 117 m2
  Plocha pozemku: 340 m2
 • Cena za m2: 2 927,37 €/m²
  ID inzerátu: 4883066
Occam New Home Vám ponúka exkluzívne na predaj dva prakticky riešené dvojpodlažné rodinné domy s vlastnou záhradou v blízkosti nákupného domu Avion v mestskej časti Bratislava-Ružinov, neďaleko Zlatých pieskov.
Úžitková plocha 4izbových rodinných domov je 136 m2 s prislúchajúcimi terasami o veľkosti 53,8 m2 orientovanými na juhozápad. Domy sa rozprestierajú na pozemku o veľkosti 340 m2.

DISPOZÍCIA DOM A:
Cez záhradu a terasu sa dostávame do vstupnej haly domu (12,3 m2). Na prízemí sú okrem vstupnej haly dve obytné miestnosti ,kúpeľňa, komora a schodisko na ďalšie podlažie. Miestnosť napravo o veľkosti 24,6 m2 môže slúžiť ako obývačka prepojená s kuchyňou. Výhodou tejto miestnosti je východ na terasy z oboch strán. Naľavo je druhá miestnosť o veľkosti 20,7 m2 s kúpeľňou (3,4 m2) a východom na terasu.
Druhé poschodie disponuje dvoma samostatnými izbami o veľkosti 20 m2, pričom každá z nich má aj svoju kúpeľňu a balkón. Medzi izbami je ďalšia miestnosť (5,5 m2), ktorá môže slúžiť ako šatník.
Celková úžitková plocha domu A je 136,3 m2.

DISPOZÍCIA DOM B:
Cez záhradu a terasu sa dostávame do vstupnej haly domu (12,3 m2). Na prízemí sú okrem vstupnej haly dve obytné miestnosti ,kúpeľňa, samostatná toaleta, komora a schodisko na ďalšie podlažie. Miestnosť naľavo o veľkosti 24 m2 môže slúžiť ako obývačka prepojená s kuchyňou. Výhodou tejto miestnosti je východ na terasy z oboch strán. Naľavo je druhá miestnosť o veľkosti 19,1 m2 s kúpeľňou (3,4 m2) a východom na terasu.
Druhé poschodie disponuje dvoma samostatnými izbami, pričom každá z nich má aj svoju kúpeľňu a balkón. Väčšia izba má rozlohu 24,7 m2, menšia izba 21,4 m2.
Celková úžitková plocha domu B je 135,4 m2.

Domy sú kompletne nanovo zrekonštruované, vrátane nových plávajúcich podláh. Okolie domov je vkusne upravené zeleňou.
Nachádzajú sa v tichej lokalite blízko nákupného domu Avion a Zlatých pieskov. Lokalita poskytuje plnú občiansku vybavenosť aj zastávku MHD.
Parkovanie je priamo pri domoch na ohradenom pozemku so vstupnou bránou na ovládanie. K dispozícii je aj vonkajší gril a posedenie.

K inzercii boli použité vizualizácie zariadenia.
Obhliadky možné v pracovný týždeň aj počas víkendov.


Occam New Home poskytuje profesionálne služby v oblasti sprostredkovania predaja a prenájmu nehnuteľností s primárnym zameraním na novostavby. Spolupracuje s významnými developerskými spoločnosťami na Slovensku. Je súčasťou portfólia Occam Real Estate, ktorá pôsobí na trhu ako investičná, developerská a asset management spoločnosť v oblasti nehnuteľností, s fokusom na rezidenčné, retailové a kancelárske projekty.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet balkónov: 2
 • Počet terás: 2
 • Predzáhradka: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu