Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 01. 2023
Herrschaftsjoch, Rakúsko
Predaj 2 priestranné rodinné domy v malebnej rakúskej obci Edelstal, Rakúsko.
320 000 €

Predaj 2 priestranné rodinné domy v malebnej rakúskej obci Edelstal, Rakúsko.

Herrschaftsjoch, Rakúsko
320 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 140 m2
  Zast. plocha: 109 m2
  Plocha pozemku: 518 m2
 • Cena za m2: 2 285,71 €/m²
  ID inzerátu: 4883173
Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., ponúka exkluzívne na predaj 2 priestranné rodinné domy v malebnej rakúskej obci Edelstal, vzdialenej len 15 km od Bratislavy.
Projekt Edelstal predstavuje stavbu nízkoenergetického domu v štádiu holodom v radovej výstavbe s garážou. Domy sú podpivničené, orientované na juhozápadnú stranu s pozemkom 518,2 m2 a nachádzajúce sa v tichej lokalite obce s výhľadom na Hainburský les.
Lokalita: Edelstal je vzdialený od centra Bratislavy 15 km, čo predstavuje cca 15-17 minútovú cestu autom od Auparku, alebo z križovatky na Patrónke cez hraničný priechod Berg. Napojenie Bratislavy je bez dopravných obmedzení a má viacero alternatív napr. cez Berg, alebo cez diaľnicu Kittsee. Je to tichá, veľmi kultivovaná obec nezasiahnutá dopravou, situovaná v údolí s výhľadom na Hainburgský les. Priamo z pozemku sa naskytujú nádherné pohľady na okolitú krajinu a zeleň.
V obci sa nachádza materská škôlka, ihrisko, niekoľko menších obchodov, penzión, obecný úrad. Obec plánuje výstavbu supermarketu. Veľké nákupné centrum / Billa, Lidl, Eurospaar, Penny, Bipa.../ sa nachádza len niekoľko minút autom.
Bývanie v tejto lokalite poskytuje vysoký štandard a predstavuje príjemnú alternatívu prímestského bývania v obci s vysokými nárokmi na kvalitu bývania a urbanistické riešenie. Obec je známa aj čistou pramenitou vodou a prameňom Romerquelle, ktorý sa tu plní a odtiaľto dostáva na stoly domácností a reštaurácii okolitých krajín.
Špecifikácia nehnuteľností: rodinné domy sú riešené ako energeticky úsporné domy s limitom ročnej spotreby energií do 36 KWhod/m2/rok.
Domy sú navrhnuté systémom ZIP-HOME. Stavebný systém ZIP-HOME vychádza z koncepcie SIPs (Structural Isulated Panel). Základným stavebným prvkom systému je sendvičový ZIP panel zložený s izolačného jadra celoplošne zlepeného obojstranne s nosným plášťom. Tým vznikne plošný nosný stavebný prvok, ktorý je naviac tepelne izolovaný.
Stavebný systém ZIP HOME je vhodný pre výstavbu energeticky úsporných a pasívnych domov..
Domy majú betónové podpivničenie celého domu s plochou 74 m2, ktoré možno využiť na wellness, dielňu na podnikanie alebo fitness miestnosti podľa záujmov vlastníka. Nadzemná časť domu má dve poschodia, ktoré sa predávajú v stave holodomu, takže budúci vlastník si môže vybrať materiály na dokončenie domu ako sú zariaďovacie predmety na WC, kúpeľňu, kuchyňu, ďalej obklady stien, podláh, typ kúrenia a pod.
Pozemok na každej parcele pre jeden dom má výmeru 518,2 m2 zastavanosť 21 %, zastavaná plocha 109,0 m2 z toho garáž 23,1 m2, užitková plocha 1.NP 65,6m2 , 2.NP 74,7 m2 spolu 140,3 m2 plus 74 m2 suterén zapustený do zeme.
Domy sú dvojpodlažné oddelené protipožiarnou a protihlukovou bariérou s garážou ku každému domu. Dispozičné riešenie poskytuje komfortné bývanie i viacčlenným rodinám. Na 1. nadzemnom podlaží je umiestený vchod so zádverím, kuchyňa s jedálňou a obývacím priestorom, ktorý možno dotvoriť podľa návrhu vlastníka, s výstupom do záhrady, na budúcu terasu.
Každý dom má vlastné inžinierske siete. Investor má vlastnícke práva k pozemkom a je realizátorom projektov. Priestranná podlahová plocha rodinného domu vytvára ideálne bývanie pre rodinu s deťmi. Vhodné ako investičná príležitosť pre investora, ktorý chce zhodnotiť svoje peniaze. Benefitom tejto lokality je nielen ozajstné súkromie v tesnom kontakte s prírodou, ale aj mestský život, kompletná občianska vybavenosť. Výnimočná lokalita napĺňa očakávania komfortu, luxusu a súkromia pre ľudí, ktorí hľadajú pokoj a relax v rámci bývania, prípadne športové vyžitie na bicykli, prechádzky so psom a pod. Energetický certifikát A.
V prílohe zasielame aj možné projektové riešenie.

Cena nehnuteľnosti je 320.000,- Eur v štádiu holodom, pričom je možné po dohode s investorom dokončiť domy do štádia bývania.

Cena zariadenia interiéru do štandardu bez kuchynskej linky, prípadne dokončenie domu na základe požiadaviek klienta.

Kontakt: + 421 905 563 400
E-mail: sprincova@danubereality.sk

+3% PROVÍZIA RK, KTORÁ ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS, KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, ZMLUVY AUTORIZOVANÉ ADVOKÁTOM, NOTÁRSKE POPLATKY, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY (podľa sadzobníka advokáta).

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Počet garáží: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu