Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 04. 02. 2023
Ľuda Zúbka, Bratislava IV - Dúbravka
BEDES | 3,5 IZBOVÝ BYT, pôvodný stav, 68 m2, LOGGIA 2,5 m2 + PIVNICA
Cena dohodou

BEDES | 3,5 IZBOVÝ BYT, pôvodný stav, 68 m2, LOGGIA 2,5 m2 + PIVNICA

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 66,5 m2
 • ID inzerátu: 4884271
BEDES Real estate Vám ponúka jedinečný 3,5 izbový byt s veľkým potenciálom v tichej lokalite Dúbravky. Byt sa nachádza v kludnom prostredí, ideálnom pre rodinu s deťmi. Priamo cez cestu sa nachádza materská škola, v tesnej blízkosti bytového domu je taktiež základná škola, kde sa pohodlne dostane pešou chôdzou do pár minút, čím sa vyhnete ranným zápcham a stresu.

Bytovka je obklopená zeleňou a kvetmi, deti tu nájdu vyžitie v detskom ihrisku Žihadielko, v okolí sa napriek tomu nachádza kompletná občianska vybavenosť, kde zaraďujeme ochody, zastávky mhd a vyššie spomínané školy a škôlky.

Byt sa nachádza na 6 poschodí zo 7 s výťahom. Výhľad z loggie ponúka zelenú panorámu plnú kopcov a stromov. Byt je orientovaný na dve svetové strany, čo zabezpečuje dostatočné svetlo počas celého dňa.

Bytový dom prešiel v súčasnosti revitalizáciou spojenou so zateplením vnútornej strany bytovky, v budúcnosti sa plánuje obnova vonkajšej strany panelového bytového domu. Vstup do bytovky je zabezpečený elektronickým vrátnikom.

Dispozične ponúka byt velkorysú vstupnú chodbu, tri samostatné izby, priechodnú kuchyňu a príručnú miestnosť pre kuchyňu, ktorú možno po rekonštrukcií využiť na pracovňu, šatník, prípadne ako ďaľšiu izbu. Prístup na loggiu je zabezpečený z obývačky aj kuchyne. V byte sa nachádza samostatná kúpeľna a WC. Byt sa nachádza v pôvodnom, ale veľmi zachovalom stave. V dvoch izbách boli vymené plastové okná.

Pôvodný stav dovoľuje budúcemu majiteľovi rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.

Mesašné náklady predstavujú 180 €.

Byt je kúpou voľný.

Viac informácií a dohodnutie obhliadky na tel. č. 0910 553 554.
Cena je konečná a zahŕňa všetky služby spojené s prevodom nehnuteľnosti, vrátane katastrálnych poplatkov, právneho servisu či hypotekárneho poradenstva.

Vykročte k Vášmu novému bývaniu s BEDES Reality s istotou a bez starostí. Naši makléri budú s Vami počas celého procesu od začiatku až do konca. Pre nás je dôležitá Vaša maximálna spokojnosť. Teší sa na Vás náš tím BEDES.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti BEDES Reality.

Predávate nehnuteľnosť? Sem s ňou!

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 7
 • Podlažie: 6
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Výťah: Áno
 • Počet lodžií: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty