Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 09. 01. 2023
Kunov, Senica
Záhrada s chatkou - Kunov, 470 m2
46 500 €

Záhrada s chatkou - Kunov, 470 m2

46 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chata, drevenica, zrub
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 12 m2
  Zast. plocha: 20 m2
  Plocha pozemku: 470 m2
 • Cena za m2: 3 875 €/m²
  ID inzerátu: 4885483
V záhradkárskej oblasti Kunov III máme pre vás chatku s dostatočne veľkým pozemkom o výmere 470 m2, ktorý má kaskádovité usporiadanie. Prekvapí vás teda nielen krásny výhľad, ale aj priestor, ktorý uspokojí milovníka nielen úžitkovej, ale aj okrasnej záhrady. Okrem oddychu pri krbe a na terase vás poteší aj dvojrad stromov - jabloní, z ktorých beriete každoročne chutnú úrodu na koláč a zaváranie, tiež tu nájdete vinič, hrušky, marhule, broskyne, čerešňu a černice.

Na pozemku je taktiež aj dreváreň, drevo vám nenavlhne a teda v krbe môžete opekať celoročne. Úžitková voda je na pozemku aj s elektrinou, pitná voda je cca 20m od pozemku. Samotná chatka je staršia unimobunka, slúži momentálne viac menej pre nenáročného užívateľa, no závisí od budúceho majiteľa, ako sa so zveladením chatky popasuje a tiež aké má nároky. Prístrešok je postavený pred dvomi rokmi a predáva sa aj s masívnym nábytkom.

V spodnej časti pozemku je solárna sprcha na osvieženie v letných horúčavách a suché WC obité doskami pre viac súkromia a kľudu pri tvorbe...

Miesto je veľmi pekné, príroda a ticho vás pohltí do iného sveta, je jasné, že každý máme iné nároky, preto je lepšie dvakrát vidieť, ako raz počuť.


Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0948 763 772 alebo na e-maile: marecek@emireal.sk ID ponuky: 11950213


CENA NEHNUTEĽNOSTI JE U NÁS KONEČNÁ-NENAVYŠUJE SA!


Servis od realitnej kancelárie zahrnuje: Odporučíme vám najvhodnejšie financovanie na kúpu nehnuteľnosti, Vypracovanie kúpnopredajných zmlúv, Vypracovanie dokumentácie na kataster + úhrada správneho poplatku za prevod vlastníckych práv, Úhrada poplatku za overenie podpisu predávajúcich na kúpnopredajných zmluvách, Vypracovanie odovzdávacieho protokolu k nehnuteľnosti a inštrukcie k prehláseniu energií

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 1
 • Počet terás: 1
 • Typ konštrukcie: Drevená

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty