Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 11. 2022
Železničná, Lučenec
Budova v centre mesta s obchodnou prevádzkou
124 999 €

Budova v centre mesta s obchodnou prevádzkou

124 999 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Obchodné priestory
    Stav: Pôvodný stav
  • Provízia zahrnutá v cene: Áno
    ID inzerátu: 4885993
Zvažujete kúpu budovy, rodinného domu, obchodného priestoru alebo hľadáte investíciu ?? V tom prípade si pozrite aj nasledovnú ponuku !! Ponúkame Vám na predaj rodinný dom - objekt, kde v v prednej strane domu je zabehnutá obchodná prevádzka, momentálne využívaná ako predajňa oblečenia v Lučenci, v centre mesta, na ulici Železničnej.Lokalita je veľmi dobre známa a cez túto ulicu prejde denne množstvo ľudí. Cez túto Železničnú ulicu prechádzajú ľudia aj k autobusovej a vlakovej stanici. Samotný rodinný dom sa predáva spolu s už zabehnutou prevádzkou, ktorá Vám vykryje časť mesačných nákladov.
V zadnej časti sa nachádza zvyšná časť budovy-domu, ktorý je potrebné zrenovovať. V tejto zadnej časti môžete získať plnohodnotné bývanie v centre mesta, možnosť upravenia na 2-3 nájomné byty (podľa veľkosti bytov) alebo na ďalšie obchodné prevádzky. Viac informácií Vám radi poskytneme priamo na obhliadke !! Hyp.servis ako aj kompl.právny servis Vám zabezpečíme úplne zadarmo !!

Doplnkové charakteristiky

  • Energetický certifikát: nemá
  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty