Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 09. 04. 2023
Trnavská cesta, Bratislava II - Ružinov
Green Atrium - predaj 4 izbových bytov v projekte
432 000 €

Green Atrium - predaj 4 izbových bytov v projekte

432 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 96 m2
 • Cena za m2: 4 500 €/m²
  ID inzerátu: 4886120
Projekt Green Atrium bol navrhnutý s myšlienkou priniesť dotyk prírody do mesta a zároveň vytvoriť moderné ekologické podmienky pre kvalitný život. Prináša komfortné bývanie, kde si jeho obyvatelia môžu vychutnať voľné chvíle s rodinou. Vnútorný areál plný zelene poskytne dokonalú oddychovú zónu pre dospelých aj deti. Hlavným benefitom projektu sú obnoviteľné zdroje a zelené riešenia.

Projekt pozostávajúci z troch blokov prináša širokú škálu možností komfortného, ekologického a úsporného bývania, s dostupným parkovaním a možnosťou bezpečného odkladania bicyklov. V ponuke sa objavujú dvojizbové,
trojizbové a štvorizbové byty, či dokonca byty doplnené o „master bedroom“ s t.z. samostatnou kúpeľňou a šatníkom pre hlavnú spálňu v byte.

Bloky sa líšia svojou výškou, avšak príjemne nadväzujú na už existujúcu zástavbu pozdĺž Trnavskej cesty. Veľkým bonusom bývania v projekte je prevažne južná orientácia bytov a kompletne zelený vnútroblok, ktorý zastreší maximálne súkromie užívateľov a prípadné vytvorenie komunít medzi nimi.

Štandard bytov bude dokončený s použitím kvalitných materiálov. V bytoch budú použité podlahy, kvalitné obklady a dlažby, bezpečnostné vchodové dvere, obložkové zárubne, sanitu od prémiových značiek, kvalitné okná s izolačným trojsklom.

Green Atrium je to pravé ekologické bývanie, ktoré Vám vie nielen v dnešnej dobe, ale aj v budúcnosti poskytnúť všetko to, čo od bývanie vyžadujete.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet izieb/miestností: 4
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty