Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 02. 2023
Šamorín, Šamorín
NOVOSTAVBA 5 IZB. RODINNÉHO DOMU S BAZÉNOM, ŠAMORÍN
Cena dohodou

NOVOSTAVBA 5 IZB. RODINNÉHO DOMU S BAZÉNOM, ŠAMORÍN

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 241 m2
  Plocha pozemku: 737 m2
 • ID inzerátu: 4888621
Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom s bazénom nachádzajúci sa v pokojnej súkromnej ulici v meste Šamorín. Pohodlnú dostupnosť do Bratislavy zabezpečuje rýchlostná cesta R7, vďaka ktorej ste v hlavnom meste do 20 minút.

Rodinný dom pozostáva z dvoch podlaží. Prízemie je venované veľkorysej spoločenskej časti s výmerou 64 m2, ktorú tvorí obývacia zóna s kuchyňou a jedálenským priestorom. Samozrejmosťou je priamy vstup na terasu. Vstupné podlažie ponúka aj master bedroom s privátnou kúpeľňou a priestranným šatníkom, celá táto časť je decentne oddelená dizajnovými sklenenými dverami pre vytvorenie maximálneho súkromia. K dispozícii je ďalej praktická komora, toaleta pre hostí a technická miestnosť, na ktorú nadväzuje garáž so vstupom suchou nohou do domu. O poschodie vyššie sa nachádzajú tri spálne so spoločnou kúpeľňou, na chodbe je možné vytvoriť pracovný kút s krásnym výhľadom do záhrady.

Starostlivo upravená záhrada s kvitnúcimi rastlinami a zelenou výsadbou poskytuje dostatok priestoru na odpočinok, letné barbecue či príjemné slnenie pri štýlovom exteriérovom bazéne. Praktický vstup na pozemok umožňujú dva vchody. V tesnom susedstve rodinného domu sa nachádza menší park, ktorý ocenia nielen rodiny s deťmi, ale výhľad na husté vyrastené stromy je príjemným bonusom pre každého.

Parkovanie je zabezpečené dvomi garážovými státiami, ďalšie exteriérové státia sú k dispozícii priamo pred domom na tichej súkromnej ulici.

Rodinný dom bude dokončený v prevedení štandard.

bazén
stropné chladenie
podlahové vykurovanie
tepelné čerpadlo
dvojgaráž so vstupom suchou nohou
tehlový rodinný dom
privátna ulica
menší park pri dome

Šamorín
Mesto Šamorín, s kompletnou občianskou vybavenosťou, sa nachádza v okrese Dunajská Streda, na brehu rieky Dunaj pri vodnom diele Gabčíkovo. Do Bratislavy sa pohodlne dostanete za 20 min (obchvat D4R7).
Ak ste priaznivci športu, gastronómie alebo len radi aktívne trávite voľný čas, na svoje si určite prídete v Rezorte x-bionic® sphere, ktorý poskytuje profesionálne podmienky pre výkon 26 olympijských disciplín. Súčasťou areálu je jedno z najväčších a najmodernejších jazdeckých centier, moderný atletický štadión, hotel ale aj kongresové priestory.
Milovníci golfu majú k dispozícii golfový klub v Báči, ktorý je vzdialený 6 km. Priamo v Šamoríne sa nachádza prestížna medzinárodná anglická škola.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Terasa: Áno
 • Garáž: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu