Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 02. 2023
Tichá, Jacovce
Dva rodinné domy - Jacovce
215 000 €

Dva rodinné domy - Jacovce

215 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 200 m2
  Zast. plocha: 100 m2
  Plocha pozemku: 976 m2
 • Cena za m2: 1 075 €/m²
  ID inzerátu: 4888668
Ponúkam na predaj dva rodinné domy v obci Jacovce, Tichá ulica. Nachádzajú sa na rovinatom, 976m2 oplotenom pozemku, na ktorom sa nachádza aj murovaná kotolňa s kotlom na pevné palivo - pre oba domy, drevená, zateplená garáž a kôlňa na drevo. Prvý dom, z roku 1965 je postavený z kvádry, ihlanová škridlová strecha a je v pôvodnom stave, vhodnom na úplnú rekonštrukciu. Dispozícia: zádverie, chodbička, bývalá kotolňa, kúpeľňa s WC, kuchyňa prechodná do spálne, obývačka, špajza so vstupom do malej pivnice a na poval. Druhý dom, z roku 1992 je postavený z kvádry, zastavaná plocha 54m2, je dvojpodlažný, zateplený, s klimatizáciou a rovnou strechou - fatrafol. Dispozícia: zádverie, kuchyňa, malá detská izba, spálňa, kúpeľňa s vaňou a WC, schodište do II. NP - detská izba, obývačka prechodná do spálne. Vykurovanie oboch domov zabezpečuje kotol na pevné palivo v samostatnej kotolni. IS: voda obecná, studňa, plyn, elektrina. Plocha: úžitková 200m2, zastavaná 100m2, pozemku 976m2. Podlaha: plávajúca, dlažba, betón. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné), plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Kúrenie: centrálne. Rovná strecha. Výhody: slnečný, tiché prostredie, škola, škôlka, dieľňa. Cena 215 000 €

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1992
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Priechodná izba: Áno
 • Garáž: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty