Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 02. 2023
Reca, Reca
MODERNÉ BÝVANIE PRI SLNEČNÝCH JAZERÁCH, SENEC - RECA
Cena dohodou

MODERNÉ BÝVANIE PRI SLNEČNÝCH JAZERÁCH, SENEC - RECA

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 8778 m2
  • ID inzerátu: 4889567
Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj tri navzájom susediace pozemky nachádzajúce sa v obci Reca, okres Senec s pešou dostupnosťou k obľúbeným Slnečným jazerám.

Pozemky sú ponúkané na predaj každý samostatne alebo ako ucelený celok. V prípade kúpy pozemkov ako celku je v zmysle územného plánu možné na pozemku postaviť 9 rodinných domov. Na pozemkoch je prístupná elektrická prípojka, voda, kanalizácia. Všetky sú oplotené, po obvode je vysadený zelený vavrínovec a veľké stromy platanov so závlahovým systémom.

Na pozemku 1 sa nachádza rozostavaný rodinný dom s výmerou 296 m2 s terasami 200 m2 v štádiu oceľovej konštrukcie, nakoľko v zmysle projektovej dokumentácie ide o výstavbu montovaného domu. Stavba bude dokončená v súlade s požiadavkami klienta (sklenené fasády, plášť, resp. iný materiál). Na každom pozemku je možné zrealizovať výstavbu rodinného domu v zmysle vizualizácie, resp. iného typu domu/vily podľa územného plánu.

Pozemok 1: 3 312 m2
Pozemok 2: 2 735 m2
Pozemok 3: 1 648 m2
Pozemky spolu: 8 778 m2
možnosť kúpy samostatne, resp. uceleného celku
projektová dokumentácia na výstavbu rodinného domu
inžinierske siete
čerpadlo z jazera
prístupová cesta
rodinné bývanie
investičná príležitosť

Senec
Menšie vinárske mesto Malokarpatského regiónu je štvrtým najviac navštevovaným mestom na Slovensku. Od Bratislavy je vzdialené iba 30 km. Populárnym sa stalo predovšetkým vďaka Slnečným jazerám s vodnou plochou viac ako 100 ha. V areáli sa nachádzajú volejbalové plážové a detské ihriská, tenisové kurty, požičovňa športových potrieb (člny, vodné bicykle), tobogany, či futbalové ihrisko. Široké možnosti vodných športov, ale aj rybolovu radia túto lokalitu k obľúbeným oddychovým destináciám s pohodlnou dostupnosťou do hlavného mesta.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Voda: Áno
  • Kanalizácia: Áno
  • Elektrina: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu