Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 01. 2023
Šafránová, Bratislava I - Staré Mesto
Exkluzívna rezidencia 740m2, pozemok 1011m2 novostavba, skolaudovaná, výťah, 11 parkovacích miest, S
Cena dohodou

Exkluzívna rezidencia 740m2, pozemok 1011m2 novostavba, skolaudovaná, výťah, 11 parkovacích miest, S

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 740 m2
  Zast. plocha: 230 m2
  Plocha pozemku: 1011 m2
 • ID inzerátu: 4890838
BESTSELLER RK ponúka na predaj exkluzívnu rezidenciu, skolaudovaná r. 2020, v mestskej štvrti Staré Mesto, v Bratislave I., s nerušenými výhľadmi na západnú stranu, s nadštandardným architektonickým riešením exteriérovej a interiérovej časti, s vynikajúcim dispozičným riešením, so zvýšenými stropmi, s výťahom, s 11 parkovacími miestami. 7 parkingov je v podzemnej garáži, 4 parkingy sú na teréne a 4 parkingy je možné dobudovať (spolu 15parkovacích vyhradených miest). Rezidencia disponuje 3 samostatnými bytmi / kancelárskymi priestormi. Rezidencia je 5-podlažná.

1.PP / Podzemné podlažie s výmerou 163m2 tvorí: 7 parkovacích miest. Ku každému bytu / kancelárskemu priestoru sa na tomto podlaží nachádza samostatný sklad / pivnica a kotolňa / každý byt má vlastný kotol, technická miestnosť pre personál a samostatná veľká miestnosť.
Prízemie s výmerou 143m2, tvorí 4izb. byt / priestor + terasa 34,40m2 , s časťou pozemku, na ktorom môže byť dobudovaná zimná záhrada, vírivka, sauna, bazén a pod. Pôdorys bytu tvorí pekná priestranná vstupná chodba, 3 samostatné izby / kancelárie (2 majú vstup na terasu), 1 obývacia izba priestorovo prepojená s kuchynským a jedálenským kútom, so vstupom na terasu, 2x kúpeľňa, 2x toaleta, 1x technická miestnosť.

2.PP s výmerou 183,60m2 + terasa 34,40m2, tvorí 4izb. byt / priestor, vstupná priestranná chodba,3 samostatné izby / kancelárie. Veľká priestranná obývacia izba s výmerou 87m2 je priestorovo prepojená s kuchynským a jedálenským kútom, so vstupom na terasu, 2 kúpeľne, 2x toaleta, 1x technická miestnosť (tento priestor je možné rozdeliť aj na menšie 2 priestory).

2.NP a 3.NP s výmerou 183,60m2 + terasa 34,40m2, tvorí dolná časť dvojpodlažného 5izb. bytu. Nachádzajú sa tu 3 samostatné izby, 3x kúpeľňa, 3x toaleta, 1x technická miestnosť. Z tejto časti bytu interiérovým schodiskom vstupujeme na 4. NP s veľkou priestrannou obývacou izbou 96,60m2, s jedálenským a kuchynským kútom, so vstupom na terasu s výmerou 121,40m2. V tomto priestore je možné dispozíciu interiéru vytvoriť presne podľa využitia budúceho majiteľa. Nachádza sa tu kúpelňa s toaletou.

Rezidencia sa predáva v stave holobytu. Pre budúcich majiteľov je vytvorený priestor, na neobmedzený výber materiálov, štandardu a vybavenia bytov / kancelárií, podľa vlastných predstáv a vkusu, výšky náročnosti a kvality.Byty / kancelárie sa nachádzajú jednotlivo, na jednom podlaží len 1 byt (okrem mezonetu na 3. a 4. NP). Návštevy sa dostanú do rezidencie samostatným vchodom, z ulice, z pozemku, ktorý patrí výlučne k rezidencii. Interiérovou chodbou, so spoločným schodiskom, alebo výťahom, sa návšteva dostane na jednotlivé podlažia. Schodisko je z čiernej žuly a vytvára veľmi elegantný vstup. Na teréne pred rezidenciou sú parkovacie miesta pre návštevy. V prípade že rezidencia bude využívaná ako sídlo spoločnosti / nadácie/ kliniky / strany a pod., kompletná bytová / kancelárska plocha má výmeru celkom 740m2. Vynikajúca dostupnosť na MHD, na diaľnicu, do centra Bratislavy, kúsok k Parlamentu, k Horskému parku. Rezidencia sa nachádza v novovybudovanej ulici, ktorá je slepá, s krásnymi výhľadmi, ktoré nikto nezastavia, nakoľko pod rezidenciou sú v teréne už vybudované rodinné domy, s úplne novou cestnou mestskou komunikáciou. Rezidencia disponuje všetkými novými prípojkami inžinierskych sietí – elektrina, plyn, voda, kanalizácia. Rezidencia disponuje bezpečnostným vybavením. Kúpou voľná k užívaniu.

Cena: v RK.
Kontakt na makléra v exkluzívnom zastúpení klienta: Elena Belková, +421 905 340 664.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2016
 • Rok kolaudácie: 2020
 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 5
 • Počet podzemných podlaži: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu