Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 01. 2023
Bratislava II - Vrakuňa
Na predaj krásny, moderný rodinný dom s bazénom vo Vrakuni
1 300 000 €

Na predaj krásny, moderný rodinný dom s bazénom vo Vrakuni

1 300 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 360,47 m2
  Plocha pozemku: 1717 m2
 • Cena za m2: 3 606,40 €/m²
  ID inzerátu: 4891252
Ponúkame na predaj krásny, moderný, multifunkčný dom, ktorý je ideálny či už na luxusné dvojgeneračné bývanie, alebo na spojenie bývania s podnikaním. Maximálnu diskrétnosť domu  zabezpečuje jeho poloha v slepej ulici.  Svojim umiestnením v strede prekrásnej záhrady ponúka nádherné miesto na rodinný život a oddych. Na pozemku pri dome je možné parkovanie až 6-ich áut, pred domom ďalšie 3. V prednej časti záhrady sa nachádza garáž. V zadnej časti záhrady je bazén o veľkosti 6x3,5m, s postupným vchádzaním po schodoch do hĺbky 1,1-1,3m so zastrešením. Výhľad do záhrady a na bazén je z veľkej terasy 11x3m, ktorá je prepojená s priestormi na 1. nadzemnom podlaží, čo zaručuje maximálnu bezpečnosť a komfort pre majiteľov domu.
Výhodou domu je, že sa jedná o zrelú novostavbu, s výborným technickým riešením a nadčasovým dizajnom. Kombinácia podlahového kúrenia s radiátormi a vonkajšími roletami na elektrické ovládanie zabezpečuje domu príjemnú klímu pri nízkych nákladoch.

Virtuálnu prehliadku si môžete pozrieť na: https://my.matterport.com/show/?m=jLfPit13JaW

1. nadzemné podlažie:
Na prvom podlaží dominuje prekrásna obývacia izba s veľkorysou kuchyňou a jedálňou prepojená s vonkajšou terasou a záhradou s bazénom.
Zariadené je nadčasovým nábytkom na mieru. Celková rozloha podlažia takmer 148m2, premyslená dispozícia a elegantný interiér zaručuje absolútny komfort 3 izbového domu.

2. nadzemné podlažie:

Na druhom podlaží sa nachádza rovnako prekrásny 3 izbový veľkometrážny byt zariadený moderným nábytkom na mieru. Jadrom bytu je obdobne veľká obývacia miestnosť prepojená s kuchyňou, jedálňou a balkónom po celej dĺžke bytu. Celková rozloha vyše 126m2 zaručuje komfortné bývanie aj pre viacčlennú rodinu. Samozrejmosťou sú vstavané šatníky a kompletné zariadenie na mieru, rovnako ako na prvom podlaží.

Suterén domu je v štádiu holodom a tým ponúka priestor na realizáciu a záľuby pre všetkých členov rodiny, prípadne ako kancelárske priestory - nakoľko je presvetlený menšími oknami. V strede spoločenskej miestnosti sa nachádza studňa. Predpríprava je tam aj na vlastné wellness.

Všetky priestory majú samostatné vchody.

Lokalita je kombináciou výbornej dostupnosti do mesta, výjazdom na diaľnicu pre aktívnych ľudí a bývaním s kľudom vidieka so súkromím zabezpečeným vysokým plotom a množstvom zelene.

Cena: 1 300 000 EUR

Výmera:

1.NP: 114,98 m² + terasa 32,64m2
2.NP: 114,20m2 + balkón 11,95m²

Suterén: 131,29m2

Celkom: 360,47 m2 + 44,59m2(terasa+ balkón)

Pozemok: 1 717m2Naša spoločnosť poskytuje služby realitného sprostredkovania a poradenstva už viac ako 15 rokov. Sme ocenení Realitnou úniou ako Realitná kancelária roka pre stredoslovenský región za rok 2019 a 2020.

Poďte do toho s nami a staňte sa našim ďalším spokojným klientom.

 

Budem sa tešiť na obhliadku s Vami!

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na čísle: 0905 485 936 alebo e-mailom : zemkova@wfg.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet balkónov: 1
 • Počet terás: 1
 • Prístupová komunikácia: Asfaltová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu