Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 11. 2022
Bratislava IV - Karlova Ves
RD ~ Líščie údolie, Karlova Ves
990 €/mes.

RD ~ Líščie údolie, Karlova Ves

990 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 62 m2
  Plocha pozemku: 550 m2
 • Cena za m2: 15,97 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4891555
• Novinka v YamiDomi_invest •

Ponúkame na prenájom menší rodinný dom so záhradou v najlepšie dostupnej časti Karlovej Vsi na okraji Líščieho údolia a starého mesta. Dom sa nachádza len kúsok od mostu Lanfranconi, vďaka čomu je výborne dostupný nielen z centra mesta, ale aj z bratislavského obchvatu a výjazdu na Brno, Viedeň, Budapešť alebo Žilinu a Košice.

Podlahová plocha domu je 62m2, má dve nepriechodné izby, samostatnú kuchyňu, vstupnú chodbu, kúpeľňu s WC a komoru, ktorú je možno prerobiť na druhé WC. V prípade záujmu je po dohode možné prerobiť jednu väčšiu izbu na dve menšie. V dome je podlahové elektrické vykurovanie a bojler na teplú vodu.

K domu prislúcha záhrada o výmere 550m2 . Na záhrade je k dispozícii altánok s krbom, terasa, záhradný domček a menší skleník. Je tak vhodný aj pre domáce zvieratá ale aj každého, kto si rád pestuje na záhrade vlastnú zeleninu, kvety alebo len tak rad sedi vonku na vzduchu pod stromom. Na záhrade bola práve teraz na jeseň vysadená nová tráva.

V blízkom okolí je dostupná kompletná občianska vybavenosť ako sú potraviny Lidl, Billa, poliklinika, lekáreň, reštaurácie a kaviarne (Drag, Mlynská Koliba, Kontajner Riviéra, Karloveská klubovňa, Lodenica kafé), Tatra banka.

Lokalita je veľmi zaujímavá pre študentov alebo akademických pracovníkov, nakoľko je v pešej dostupnosti Prírodovedecká fakulta, Mat Fyz, FEI STU, FIT STU a FTVŠ.

Cena za prenájom je 990 EUR + energie.

V prípade záujmu je možné si za poplatok 120eur/mesiac prenajať aj samostatnú garáž.
V prípade záujmu je možné dom dozariadiť.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty