Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 02. 2023
Banská Bystrica
!!REZERVOVANÉ!! Veľký 3 izbový byt v centre mesta Banská Bystrica, 83m2
159 000 €

!!REZERVOVANÉ!! Veľký 3 izbový byt v centre mesta Banská Bystrica, 83m2

159 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 83 m2
 • Cena za m2: 1 915,66 €/m²
  ID inzerátu: 4892193
Skôr ako si pozriete foto-dokumentáciu, skopírujte si tento link a pozrite si video s vizualizáciou a 3D obhliadku: ------ https://youtu.be/Xo8ylZsXM7c ------ ----- https://my.matterport.com/show/?m=vRWT5fBsXz8 ------
TUreality Vám ponúka nádherne veľký 3 izbový byt v centre mesta Banská Bystrica. Byt ma celkovou rozlohu 83m2. Aktuálne byt ponúka dve prechodné izby a jednu samostatnú malý izbu, veľkú kuchyňu s komorou, vstupnú predsieň, toaletu a priestrannú loggiu s výhľadom na centrum mesta. V rámci staršej rekonštrukcie bola upravená kúpeľňa a vymenené pôvodné okná za plastové. Vykurovanie bytu si viete regulovať sami a šetriť tak náklady na energie. Kúrenie je zabezpečené plynovými ohrievačmi. Ohrev teplej vody zabezpečuje plynový bojler. Byt je možné užívať okamžite, alebo naplánovať úpravy a dokonca aj dispozičné zmeny, keďže bytový dom je postavený z tehál a priečky v byte nie sú nosné. To, že sa byt nachádza na poslednom štvrtom poschodí a na poschodí sa už nenachádza ďalší byt zaručuje dokonalý pokoj a súkromie novému majiteľovi. Lokalita mestskej časti Uhlisko ponúka okrem kompletnej občianskej vybavenosti, luxusnú dostupnosť centra mesta a rýchle napojenie autom na všetky smery mimo mesta. BONUS - k bytu je možné dokúpiť garážové státie priamo pri dome. Energetický certifikát nebol predložený. Pre viac informácií k tomu to bytu resp. obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť už dnes na t.č. +421 41 3217800, prípadne mailom na pillar@tureality.sk. Aj Vám rád pomôžem s bezstarostnou kúpou alebo predajom nehnuteľností VŽDY a ZDARMA s PRODUKCIOU /video, 3D, dron/.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1980
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet lodžií: 1
 • Kúrenie: Lokálne

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty