Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 31. 01. 2023
Šamorín
Dom v Japandi štýle, Becskedská ulica, Labyrint
335 000 €

Dom v Japandi štýle, Becskedská ulica, Labyrint

335 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 130 m2
  Zast. plocha: 170 m2
  Plocha pozemku: 495 m2
 • Cena za m2: 2 576,92 €/m²
  Energie: 80 €/mesiac
  ID inzerátu: 4893199
Predám samostatne stojaci 4-izbový bungalov na rohu ulici Becskedská a Gancsháza (oprava inzerátu), štvrť Labyrint na pozemku o výmere 495 m2. Dom je situovaný v najlepšej lokalite v Šamoríne – v tichom a bezpečnom prostredí v novej štvrti rodinných domov, obkolesený zeleňou.
Dom bol skolaudovaný v roku 2022. Úžitková plocha domu je 105 m2 plus terasa o výmere cca. 25 m2.
Dispozícia domu:
Dom disponuje 3 spálňami so šatníkom, vstupnou chodbou, halou, samostatnou toaletou, samostatnou kúpeľnou s prípravou na vaňu a sprchový kút a toaletu, obývačkou s kuchyňou a terasou. Kúpeľňa má veľké francúzske okno. V obývačke je príprava na kozubové kúrenie. V dome je podkrovný úložný priestor o výmere cca. 40 m2 so schodískom. V dome sú kvalitné nemecké drevené podlahy z jaseňového dreva, kvalitné dvere značky Solodoor. Interiér domu je zariadený vo veľmi útulnom Japandi štýle.

Dom je postavený z červenej tehly, zateplený polystyrén 15 cm. 6 komorové plastové okná. V dome je vodné podlahové kúrenie. Kotol je plynový. Dom má všetky siete – plyn, elektrika, voda, kanalizácia.

Pozemok je zatrávnený s automatickou závlahou. V bočnej časti pozemku je na zámkovej dlažbe možné zaparkovať 2 autá. Pred domom je možné parkovať ďalšie 2 autá. V záhrade sú vysadené stálo zelené stromy a kríky tak, aby záhrada bola zelená celý rok. Stačí už len dosadiť ovocné stromy na severnú stranu záhrady. Záhrada je tak isto realizovaná v Japandi štýle, ktorý sa vyznačuje jednoduchosťou a funkčnosťou, Dom je orientovaný na juh a západ a východ. Na pozemku je možné postaviť bazén. Z tohto dôvodu zostal pozemok zatiaľ otvorený za účelom prístupu mechaniky.
Náklady na energie sú dokopy 80 EUR. Voda, elektrika, plyn.

Lokalita:
Dom sa nachádza v bezprostrednej blízkosti detského ihriska a nákupnej zóny.
Dom má ideálne napojenie na diaľničný obchvat. Do Bratislavy sa dostanete autom v ktorúkoľvek hodinu do cca. 15 min. Obec Šamorín má spomedzi Bratislavských satelitných obcí najlepšiu časovú dostupnosť do centra Bratislavy. Zastávka autobusov do Bratislavy - A.S.Nivy je 500 m od domu
V bezprostrednej blízkosti cca. 200 m je nákupná zóna - Billa, Lidl, Kaufland, DM drogeria, Jysk, lekáreň, Pepco, kaviareň, reštaurácia a pod. Detské ihrisko je vzdialené 150 m . Mestský park 5 minút pešo. V obci sa nachádzajú všetka potrebná sociálna infraštruktúra ako zdravotné stredisko, zubár, škôlky, školy, súkromná základná škola s vynikajúcou medzinárodnou reputáciu, golfový areál a pod. V obci sa nachádza aj aquapark X - Bionic Sphere.
Dom je bez tiarch a je možné sa hneď nasťahovať. Právne poradenstvo, kolky, znalecký posudok a notára zabezpečujem na svoje náklady.
Celková predajná cena: 335.000 €
Email: domsamorin@azet.sk , tel.0915 149 743

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo