Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 04. 2023
Kvakovce
Invest & Real | Charizmatický zrub | Domaša - Dobrá
315 500 €

Invest & Real | Charizmatický zrub | Domaša - Dobrá

315 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 130 m2
  Plocha pozemku: 527 m2
 • Cena za m2: 2 426,92 €/m²
  ID inzerátu: 4893551
Invest & Real Vám ponúka na predaj 5 izbový charizmatický zrub v žiadanej rekreačnej oblasti Domaša.


Jedná sa o tzv. „fínsky zrub“ čo je najčastejší typ zrubu a je vyrobený z ihličnatej guľatiny. Konštrukcia z dreveného masívu je zhotovená z masívnych zrubových obvodových a priečkových stien a bola dovezená na objednávku priamo z Fínska.

Rok výstavby: 2004 (dovezené z Fínska)


Drevodom Vás už na prvý pohľad chytí svojou príťažlivosťou za srdce. Po následnom vstúpení do útulného vnútra domova Vás zároveň ohromí aj svojou maximálnou funkčnosťou.
Je ideálnou voľbou pre ľudí hľadajúcich oázu ticha a odpočinku, ako aj únik od mestského ruchu.

Svojou výmerou a počtom izieb je zrub možné využívať na vlastné účely, ale aj na prenájom rekreantom zaujímajúcich sa o bývanie a služby v blízkosti vodnej nádrže Domaša. Jeho kľudná poloha a výhľad na vodnú nádrž sú považované za hlavný benefit nehnuteľnosti.


DOM

Dom disponuje dvomi podlažiami.

Vchodovými dverami vchádzate do dennej časti domu a to rovno do obývacej izby. Domáca pohoda je znásobená upriamením pozornosti na vizuálne najzaujímavejší doplnok interiéru, ktorým je krb - symbolizujúci teplo a bezpečie domova. Krb v tomto prípade spája obývaciu izbu s kuchyňou a tým sa stáva srdcom domova. Kuchynská časť je vybavená kuchynskou linkou a jedálenskou časťou. Z kuchynskej časti je možné terasou vyjsť do zadnej časti záhrady, kde sa nachádza altánok s krbom, poskytujúci dostatočný priestor na posedenie vo väčšom kruhu ľudí.

Na spodnom podlaží sa zároveň nachádzajú aj dve menšie hosťovské izby, ktoré si však vlastník vie podľa vlastných predstáv prerobiť či už na detské izby alebo pracovňu. Pri vchodových dverách sa nachádza aj jediná kúpeľňa v tomto dome, ktorá je spojená so záchodom.

V spodnej časti sa zároveň nachádza v zimných mesiacoch uspokojujúca sauna, ktorá dotvára škandinávsku „hygge“ atmosféru tohto bývania.

Na druhom podlaží domu sa nachádza oddychová časť do ktorej sa dostanete schodiskom a to rovno do predizby slúžiacej na oddych, čítanie knihy alebo pozeranie filmov, odkiaľ sa zároveň viete dostať na balkón a odtiaľ si užívať obklopujúcu zeleň a samotu.

Zároveň sa na tomto poschodí nachádza aj spálňa.

Na vykurovanie domu sú k dispozícií elektrické radiátory a krbové prieduchy. Dom nie je pripojený na kanalizáciu, využíva žumpu - 12m³. Na pozemku sa nachádza aj studňa s hĺbkou 35m.

Dom je čiastočne podpivničený.


LOKALITA

Drevodom sa nachádza v centre rekreačnej oblasti vodnej nádrže Domaša - Dobrá a je považovaná za jednu z najčistejších vodných plôch na Slovensku - označovaná aj ako Slovenské more. Zrub je situovaný len 1 minútu pešou chôdzou od pláže čím je bezprostredné okolie zrubu bohaté na silné zážitky a aktivity rôzneho druhu - tenisový kurt, športové ihriská, požičovňa vodných bicyklov člnkov a cestných bicyklov. Na brehu vodnej nádrže a v objatí lesov sa nachádza novootvorený štvorhviezdičkový wellness rezort Zelená Lagúna, ktorý ponúka výnimočnú gastronómiu a zaujímavý wellness. Taktiež je ďalej možné zažiť zábavu na diskotékach, alebo v programe priamo na pláži. Lokalita sa pýši nádherným okolím a veľkou plochou lesov s turistickými chodníkmi.


INVESTIČNÁ MOŽNOSŤ

Kúpa tejto nehnuteľnosti môže byť aj veľmi zaujímavou investičnou možnosťou, prenájom nehnuteľnosti Vám vie zabezpečiť veľmi solídny pasívny príjem v neistých časoch + dostatočné pokrytie aktuálne vysokej inflácie.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Typ konštrukcie: Drevená
 • Kúrenie: Krb
 • Kanalizácia: Na pozemku - Žumpa

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty