Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 01. 2023
Šenkvice
TOP! Dom 299m2 s veľkým pozmekom 934m2 , Šenkvice
Cena dohodou

TOP! Dom 299m2 s veľkým pozmekom 934m2 , Šenkvice

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 299,19 m2
  Zast. plocha: 330 m2
  Plocha pozemku: 934 m2
 • Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4894037
Rodinný dom, ktorý je rozdelený na 2 bytové jedotky! Môžu ho využívať 2 rodiny keďže má 2 samostatné vchody, alebo je možné ho prepojiť a máte jednu nehnuteľnosť s veľkým potenciálom a možnosťami využitia!

SISTERS REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj rozostavanú novostavbu rodinného domu na 934m2 pozemku v Šenkviciach.

DOM: Úžitková plocha domu je 299,19m2 z toho pivnica 74,32m2. Rodinný dom je vhodný ako 2-generačný, keďže každé poschodie má samostatný vchod. Na 1.NP sa nachádza pôvodný RD, na ktorý sa spravila nadstavba.
1.PP- nachádza sa tu vyprataná pivnica o výmere 74,32m2.
1.NP- pôvodný rd s 3 izbami, kuchyňou, kúpeľňou, toaletou a špajzou. Z tohto poschodia je možné sa dostať do pivnice. Dom je postavený z plnej pálenej tehly a jeho výmera je 105,8m2. Dom je obitý do tehly a vyčistený.
2.NP- nadstavba rd so 4 izbami, špajzou a šatníkom. Dom je postavený z ytongu a jeho úžitková plocha je 119,07m2. Toto poschodie sa začalo stavať v r. 5/2019 a je potrebné dokončiť stierky, podlahové kúrenie a zatepliť ho. Dom je výborne dispozične riešený.

POZEMOK: Celková výmera je 934m2.

IS: mestská voda, elektrina, plyn na 1.NP, studňa, žumpa (v obci sa plánuje kanalizácia)

LOKALITA: Výborná lokalita s možnosťou vlakového spojenia do Bratislavy. Šenkvice sa nachádzajú iba 5 min. autom od Pezinka a 24 min. od Bratislavy. Obec ponúka kompletnú občiansku vybavenosť ako je obchod, pošta, kaviareň, reštaurácia a iné. Možnosť športového vyžitia ponúka futbalový štadión s workoutovým gymom.

CENA: dohodou

(Uvedená cena je konečná a zahŕňa províziu RK. V cene je vypracovanie rezervačnej a kúpnej zmluvy advokátskou kanceláriou, notárske poplatky, základný poplatok na katastri, hypotekárne poradenstvo)

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu