Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 03. 2023
Banská Bystrica
Rodinný dom, Banská Bystrica, Uhlisko, 332m2
299 000 €

Rodinný dom, Banská Bystrica, Uhlisko, 332m2

299 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 332 m2
  Zast. plocha: 146 m2
  Plocha pozemku: 332 m2
 • Cena za m2: 900,60 €/m²
  ID inzerátu: 4894722
TUreality Vám predstavuje rodinný dom v mestskej časti Uhlisko. Celková plocha pozemku je 332m2, zastavaná plocha je 146m2, záhrada má 186m2.

K tejto nehnuteľnosti sme pre Vás pripravil aj video obhliadku spojenú s vizualizáciou možnej rekonštrukcie. Pozrieť si ju môžete cez priložený link:

https://www.youtube.com/watch?v=sVfgPGqVg8o&list=PLkZ7Goa750GFFme3Vve8KzeXvcWELlaXh&index=11


Dom je dvojpodlažný, podpivničený. Na prízemí sa nachádzajú 3 izby, kúpeľňa, toaleta, kuchyňa a komora. Podkrovné poschodie je momentálne využívané ako povala, možnosť upraviť na plnohodnotné bývanie. Rodinný dom je kompletne zateplený. Na vykurovanie aktuálne slúžia plynové gamatky v každej izbe. Každá miestnosť v dome má aj svoje vlastné kachle. Dom je celo-podpivničený a tento priestor už prešiel čiastočnou rekonštrukciou v rámci ktorej bola spravená predpríprava priestorov na zmenu k plnohodnotne obývateľnému priestoru alebo kancelárie. V tomto priestore je vymenená elektro inštalácia, privedený prívod vody a taktiež odpad. Ohrej teplej vody je zabezpečený plynovým bojlerom. Dom je napojený na elektrinu, plyn, vodovod a kanalizáciu. Orientácia pozemku je juho-východná.

Pre viac informácií k tomu tejto nehnutelnosti resp. obhliadku si môžete dohodnúť už dnes na t.č. +421 41 3217800, prípadne mailom na pillar@tureality.sk. Aj Vám rád pomôžem s bezstarostnou kúpou alebo predajom nehnuteľností VŽDY a ZDARMA s PRODUKCIOU /video, 3D, dron/.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1980
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Terén pozemku: Rovinatý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty