Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 04. 02. 2023
Plavecký Mikuláš
Predaj novostavby bungalovu v Plaveckom Mikuláši
177 000 €

Predaj novostavby bungalovu v Plaveckom Mikuláši

177 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 105 m2
  Zast. plocha: 125 m2
  Plocha pozemku: 480 m2
 • Cena za m2: 1 685,71 €/m²
  ID inzerátu: 4894912
Realitná kancelária RE/MAX v Malackách vám vo výhradnom zastúpení so súhlasom majiteľa ponúka na predaj novostavbu 4-izbového bungalovu so zastavanou plochou 125 m2 a úžitkovou plochou 105 m2 v pokojnej časti obce Plavecký Mikuláš, na podhorí Malých Karpát . Dom stojí na pozemku o výmere 610 m2 m2 a predáva sa v štádiu holodom. K domu je prístup z obecnej cesty, na ktorú nadväzuje súkromná prístupová cesta o výmere 463 m2 so spoluvlastníckym podielom 1/3 . V súčasnosti prebieha kolaudácia domu. Novostavba je napojená na elektrickú sieť a vodu, odpad je riešený septikom o objeme 10 m3. Kúrenie je zabezpečené prostredníctvom tepelného čerpadla Vaillant a podlahového kúrenia. Celý dom je po obvode zateplený 16 cm polystyrénom a strecha fúkanou izoláciou.Na dome je realizovaná predpríprava na klimatizáciu a elektrické žalúzie.
Dom je energeticky úsporný /energetický štítok "A0"/a má potenciál pre bývanie trvalé bývanie rodiny alebo rekreáciu vzhľadom na jeho polohu. Dom sa bude odovzdávať novému majiteľovi s pletivovým plotom, otvoreným parkoviskom so zámkovou dlažbou vedľa domu s parkovaním pre 2 autá.


DISPOZÍCIA : V prízemí sa nachádza vstupná chodba, ktorou sa dostaneme do všetkým miestností v dome. Dom má obývaciu časť spojenú s kuchyňou a vstupom na malú terasu, samostatné 3 spálne , komoru, technickú miestnosť, samostatné WC a kúpeľňu s WC.


FINANCOVANIE:
Súčasťou našej kancelárie je hypotekárne centrum, kde vám kompletný servis zastreší naša hypotekárna špecialistka s 22 ročnými skúsenosťami v oblasti financovania. Vybavenie hypotéky je možné u nás vo všetkých bankách.

V CENE JE ZAHRNUTÉ:
Provízia RK, poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov kúpnej zmluvy, uhradenie právneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností, súčinnosť pri odovzdaní nehnuteľnosti a pomoc s prepisom
všetkých energií.

Teším sa na obhliadku s Vami.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2021
 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Voda: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu