Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 11. 2022
Farská Lúka, Fiľakovo
Kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt
43 499 €

Kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt

43 499 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 71 m2
 • Cena za m2: 612,66 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4895777
Zvažujete kúpu 3,4-izbového bytu?? V tom prípade si pozrite tento inzerát !! Ponúkame Vám na predaj už voľný a kompletne zrekonštruovaný, ešte družstevný 4-izbový byt na Farskej lúke vo Fiľakove. Celý byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. V celom byte boli menené plastové okná, bezpečnostné vchodové dvere, interiérové dvere. Staré bytové jadro bolo zbúrané a bolo urobené nové so SDK (v rámci prestavby bola menená elektrika, vodoinštalácia). V kúpeľni je nová sanita (spr.box, umývadlo, wc ), obklady a dlažba (tiež tam je znížený stop s bodovými svetlami). V kuchyni nie je kuchynská linka a sporák, je tam len vytvorený priestor na jej osadenie. Celý byt, vrátane stropov je vystierkovaný a vymaľovaný (prvý náter). Byt je už voľný a preto je vhodný na okamžité nasťahovanie. Súčasťou bytu je pivnica, ktorá je v suteréne bytového domu. Podlahu bytu tvorí kombinácia novej plávajúcej podlahy a keramickej dlažby. Ide o pekný a slnečný byt, do ktorého už netreba nič investovať. Pri kúpe tohto bytu nový vlastník získa aj bonus od realitnej kancelárie, ktorým je nový sporák. Viac informácií Vám radi poskytneme priamo na obhliadke. Kompletný právny servis a hyp.servis Vám zabezpečíme úplne zadarmo !!

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Výťah: Áno
 • Pivnica: Áno
 • Verejné parkovanie: Áno
 • Kúrenie: Lokálne

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty