Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 05. 2023
Nitrianske Hrnčiarovce
Predaj pozemok (záhrada) Nitrianske Hrnčiarovce EXKLUZÍVNE
35 000 €

Predaj pozemok (záhrada) Nitrianske Hrnčiarovce EXKLUZÍVNE

35 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 506 m2
  • Cena za m2: 69,17 €/m²
    ID inzerátu: 4899147
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok nachádzajúci sa v obci Nitrianske Hrnčiarovce.
Parcela s výmerou 506 m2 má šírku 4-5 metrov a dĺžku 150 m. Vzhľadom k umiestneniu pozemku v extraviláne obce je parcela určená na záhradkárčenie alebo výstavbu chatky, príp. mobilného domu. Pozemok je mierne svahovitého charakteru, južnej orientácie, s krásnym výhľadom. Z inžinierskych sietí je k dispozícii elektrina priamo pred pozemkom.
Parcela je vhodná pre klienta preferujúceho lokalitu, s menšími nárokmi na veľkosť chaty, avšak s možnosťou vytvoriť si zaujímavé a originálne bývanie s dobrou dostupnosťou, v pokojnej uličke pod lesom.
Obec je prímestskou časťou Nitry a do centra mesta je to 5-10 min. autom alebo prostredníctvom MHD. Pre jej blízkosť s lokalitou pod Zoborom je jednou z najvyhľadávanejších obcí pre trvalé bývanie alebo chalupárčenie.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty