Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 01. 2023
Vráble, Vráble
Rodinný dom Vráble
125 000 €

Rodinný dom Vráble

125 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 160 m2
  Zast. plocha: 160 m2
  Plocha pozemku: 1060 m2
 • Cena za m2: 781,25 €/m²
  ID inzerátu: 4900152
Ponúkame Vám na predaj starý rodinný dom vo Vrábloch, Plocha: úžitková 160m2, zastavaná 160m2, pozemku 1060m2.Stav objektu: pôvodný stav, nutná rekonštrukcia. Dom je vo vyhľadávanej lokalite, napojený na všetky inžinierske siete. Dispozične: vchod do spojovacej chodby (gánok), odtiaľ vchod do kuchyne, samostatná izba a ďalšie 2 izby. Z kuchyne vchod do špajze a kúpelne s WC. kúrenie plynovými gamatkami Vzadu vchod do dielne. Na dvore je samostatná garáž a vlastná studňa. Čiastočne podpivničený Cena 125 000 €

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov a ponúkame najvýhodnejšie podmienky! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty