Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 01. 2023
Tkáčska, Spišská Nová Ves
EXKLUZÍVNE 1 izbový byt, sídlisko Západ, Spišská Nová Ves
88 000 €

EXKLUZÍVNE 1 izbový byt, sídlisko Západ, Spišská Nová Ves

88 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 35,64 m2
 • Cena za m2: 2 469,14 €/m²
  ID inzerátu: 4901161
Exkluzívne ponúkame na predaj 1 izbový byt, sídlisko Západ, Spišská Nová Ves. Nehnuteľnosť s celkovou plochou 36,90 m² vrátane príslušenstva sa nachádza na 4. nadzemnom podlaží 8 poschodového panelového bytového domu a pozostáva z jednej obytnej miestnosti, kuchyne, kúpeľne, toalety a chodby. Byt prešiel v roku 2018 rekonštrukciou: výmena elektroinštalácie, čiastočná výmena vodoinštalácie a odpadov, nová sanita, obklady a dlažba v kúpeľni a WC, nová kuchynská linka vrátane nových elektrospotrebičov (plynový sporák, odsávač pár, chladnička a práčka), nové omietky, interiérové dvere z masívneho dreva, bezpečnostné vchodové dvere, laminátové podlahy, plastové okná. Súčasťou predaja je aj zariadenie: obývacia stena, pohovka, konferenčný stolík, skrine, jedálenský stôl so stoličkami. K bytu prislúcha pivnica nachádzajúca sa v suteréne bytového domu o výmere 1,26m². Bytový dom, v ktorom sa nehnuteľnosť nachádza prešiel rekonštrukciou strechy, izoláciou obvodového plášťa, výmenou stúpačiek, výmenou vchodových dverí a okien, renováciou spoločných priestorov. Energetický certifikát: B. Cena predávanej nehnuteľnosti je 88.000,-€ a zahŕňa všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva. Právny servis zabezpečujeme prostredníctvom advokátskej kancelárie. V prípade záujmu Vám ponúkame bezplatné finančné poradenstvo naším odborníkom spojené s financovaním nehnuteľnosti. Pre viac informácií a prípadnú obhliadku nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 0948 979 997.

Virtuálna prehliadka nehnuteľnosti: https://my.matterport.com/show/?m=kpHKDo9353o

Doplnkové charakteristiky

 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2016
 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 8
 • Podlažie: 4
 • Počet izieb/miestností: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty