Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 05. 2023
Senica
ZNÍŽENÁ CENA! Chata pri priehrade s panorámou
Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA! Chata pri priehrade s panorámou

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Chalupa, rekreačný domček
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 70 m2
  Zast. plocha: 40 m2
  Plocha pozemku: 1000 m2
 • ID inzerátu: 4901260
Viac ako REALITY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje nehnuteľnosť, ktorá je výnimočná nielen svojou polohou, ale aj využitím, či tým, že takéto niečo sa ponúka naozaj len raz za čas.

Predstavujeme Vám rekreačnú chatu s možnosťou celoročného bývania, ktorá sa nachádza v uzavretej chatovej oblasti Kunov, ktorá je oplotená, so vstupom cez elektrickú bránu, od ktorej majú ovládač len vlastníci nehnuteľností v tejto oblasti.

Celý pozemok s chatou má rozlohu 1000m2 a rozprestiera sa na terasovitom pozemku s dvomi vyvýšeniami. Na pozemku sa nachádza oddychová časť aj pestovateľská časť.

Majitelia tu majú zasadené rôzne ovocné a okrasné stromčeky, ktoré majú ako svoj voľnočasový koníček a aj preto je záhrada ozdobou celého pozemku.
V oddychovej časti sa nachádzajú 2 altánky s posedením, záhradný domček pre sedenie počas chladnejších nocí, vstavaný krb s grilom a nechýba ani dreváreň, či letná kúpeľňa.

Chata má 2 podlažia s celkovou úžitkovou plochou 70 m2. Na prízemí sa nachádza kúpeľňa, komora a obývačka prepojená s kuchyňou. Z chodby ďalej pokračuje schodisko do dvoch vrchných obytných miestností. V obidvoch týchto izbách sa nachádza rozťahovací gauč s možnosťou spania a priestor pre posedenie. Z väčšej miestnosti je vstup na balkón s nádhernou panorámou na hrad Branč, vrchy Karpát a hlavne blízku Kunovskú priehradu. Príjazdové cesty k chate sú dve, a na konci každej sa priamo pred chatou nachádzajú parkovacie miesta.

Každý potencionálny kupec, by si mal uvedomiť, že sa naozaj jedná v tejto lokalite o výnimočný predaj nadštandardnej chaty, ako spracovaním, tak aj okolím a k tomu je aj primeraná cena. Tú Vám radi poskytneme na uvedených kontaktoch nižšie.

Táto lokalita ponúka široké spektrum vyžitia - veľkým lákadlom, je turistami obľúbená Kunovská priehrada s možnosťou kúpania, člnkovania, či rybolovu. Ďalej sa tu nachádza veľké množstvo cyklotrás, ktoré spájajú Kunovskú oblasť s rôznymi cyklomagistrálami. Pár kilometrov vzdialené je okresné mesto Senica, ktoré ponúka možnosť nákupov, či reštaurácií. Neďaleko sa nachádza aj Hlboké, ktoré je slávne vďaka tomu, že je rodisko J.M. Hurbana.

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky alebo emailom.
- Petra Totev 0911 556 557 , info@petratotev.sk
- Richard Entlich 0944 152 892 , entlich@viacakoreality.sk
- www.viacakoreality.sk
- Komenského 38, Skalica

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2010
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Terén pozemku: Prevažne rovinatý
 • Typ konštrukcie: Tehlová
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty