Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 09. 2023
Železničná, Rovinka
Unikátna novostavba rodinného domu v Rovinke pre náročného klienta
1 099 000 €

Unikátna novostavba rodinného domu v Rovinke pre náročného klienta

Železničná, Rovinka, okres Senec
1 099 000 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 264 m2
  Plocha pozemku: 1535 m2
 • Cena za m2: 4 162,88 €/m²
  ID inzerátu: 4902019
Ponúkame na predaj veľkorysý 5 izbový rodinný dom bez kompromisov (typ bungalov) s garážou pre dve motorové vozidlá v novo vznikajúcej lokalite na Železničnej ulici v Rovinke, vrámci ktorej ide o výstavbu samostatných rodinných domov v krásnom stredomorskom dizajne ako naše domy z projektu IBV Jasná alebo IBV Súmračná ulica.

V tomto prípade pôjde o výnimočný projekt nadštadardného rodinného domu s limitovanou dostupnosťou nakoľko v celej lokalite bude dostupných len päť (5) takýchto rodinných domov. Takže, ak hľadáte reprezentatívny rodinný dom bez priestorových kompromisov je táto ponuka presne pre Vás. Pri návrhu dispozície sme vychádzali z dlhoročných skúseností v tomto obore a takisto z vlastných postrehov ako by mal ideálny rodinný dom podľa nás vyzerať a funkčne slúžiť.
Z tohoto dôvodu sme navrhli veľkorysú garáž o ploche až 56 m2 nakoľko vieme aký priestor zaberajú dve veľké SUV autá a napríklad výbava na lyže, paragliding alebo len bicykle :). V dome nájdete veľký vstupný priestor na vítanie početnejších návštev alebo len na pohodlný večerný príchod všetkých členov domácnosti. Samozrejmosťou v takomto dome by mala byť aj samostatná práčovňa a aj sklad na rôznych domácich pomocníkov. Hlavný priestor vznikol spojením obývacej časti a kuchynskej zóny v strede s obrovským krbom, ktorý dotvára atmosféru ideálneho rodinného sídla s nefalšovaným teplom domova.
Z hlavného priestoru je nádherný výhľad do cca 15 árovej záhrady. V ľavej časti domu sú dve nádherne priestranné detské izby s vlastnou kúpeľňou, ktorá sa v prípade požiadavky dá realizovať aj ako dve menšie kúpeľne prislúchajúce ku každej izbe samostatne. V pravej časti domu nájdu budúci obyvatelia tohoto krásneho domu spálňovú časť, ktorá je funkčne oddelená od zvyšku domu tak, aby mali manželia svoje súkromie. K tejto časti samozrejme patrí priestranný šatník a vlastná kúpeľňa, čo je v tejto kategórii domu úplnou samozrejmosťou. Ďalej v tejto časti domu je aj hosťovská izba prípadne pracovňa a samozrejme takisto s vlastnou kúpeľňou. Dom je koncipovaný ako symetrický a pravidelný útvar, v ktorom sa dá dosiahnuť ( podľa nás : ) ) ideálna dispozícia. Cez veľkorysé okná v hlavnom priestore sa vychádza na terasu, ktorá je krytá, aby ste mohli aj pri letnom dáždiku alebo silnom slnku sedieť vonku a pozorovať život v krásne priestrannej a slnkom zaliatej záhrade. Veľká záhrada môže byť korunou na tomto reprezentatívnom sídle avšak realizáciu tohoto klenotu už necháme na Vás : )
Našou snahou je, aby sme my ponúkli a Vy našli ideálny dom na spokojný život, či sa nám to podarilo prezradíte nám až o nejaký čas : ).

Dom bude postavený na veľkorysom pozemku o celkovej výmere 1535 m2 (z toho 71 m2 je 1/2 podiel na príjazdovej ceste na záhradu). Vstup na pozemok je zabezpečený z dvoch miest: z miestnej komunikácie priamo k domu a zo súkromej cesty priamo na záhradu, čo má obrovskú výhodu, keď Vám príde spoločnosť na garden party alebo v prípade údržby záhrady.

V dome je navrhnutá veľkorysá úžitková plocha:

- 1.01 zádverie: 9,80 m2
- 1.02 WC: 2,02 m2
- 1.03 šatník: 7,05 m2
- 1.04 detská izba: 17,28 m2
- 1.05 kúpeľňa: 7,86 m2
- 1.06 detská izba: 17,16 m2
- 1.07 chodba: 19,24 m2
- 1.08 obývacia izba, kuchyňa a jedáleň: 68,03 m2
- 1.09 hosťovská izba: 14,38 m2
- 1.10 kúpeľňa: 4,28 m2
- 1.11 kúpeľňa: 6,05 m2
- 1.12 spálňa: 17,05 m2
- 1.13 šatník: 6,89 m2
- 1.14 sklad: 4,95 m2
- 1.15 technická miestnosť: 6,37 m2
- 1.16 garáž 56 m2
-----------------------------------------------------------
SPOLU CELKOVO ÚŽITKOVÁ PLOCHA: 264,41 m2

Rodinný dom bude postavený z vysoko kvalitných stavebných materiálov ako napríklad:

- obvodové steny a vnútorné priečky sú z brúsenej tehly Porotherm od Wienerberger
- zateplenie fasády 20 cm kvalitným fasádnym polystyrénom
- strecha domu je z vysoko certifikovaného väzníkového krovu na ktorom je použitá nadštadardná Francúzska keramická strešná krytina
- vnútorné stropy sú zo sadrokartónu a strop je zateplený minerálnou vlnou o hrúbke 40 cm
- okenné výplne sú plastové 6 komorové okná s trojsklom (okná sú osadené sklom so zrkadlovou úpravou z vonkajšej strany)
- v dome je inštalovaný dvojkomorový komín
- v dome sú na stenách vápenno-cementové omietky
- na fasáde rodinného domu je použitá silikonová fasádna omietka + tehličkový lícový obklad
- vykurovanie domu je zabezpečené elektrickým podlahovým kúrením zn. DEVI so samostatnou reguláciou teploty (termostat) v každej miestnosti

k vybaveniu domu patrí:

- predpríprava na 5ks klimatizačných jednotiek (v každej obytnej miestnosti)
- predpríprava na lokálne rekuperačné jednotky (čo pomôže šetriť náklady počas vykurovacej sezóny a zabezpečí riadene vetranie miestnosti)
- predprípava na alarm s kamerovým systémom + videovrátnik
- predpríprava na vonkajšie elektrické žalúzie zabudované do fasády domu
- 2x elektrický bojler na ohrev TUV
- predpríprava na nabíjanie elektromobilov
- chodník do domu s parkovacím miestom pre dve motorové vozidlá (pred garážou) zo zámkovej dlažby (podbetonované!)
- terasa zo zámkovej dlažby (podbetonované!)
- brána s ďiaľkovým elektrickým ovládaním a bránička
- dom bude pripojený na kvalitnú optickú sieť Orange (TV a internet)

Dom bude dokončený do štádia holodomu a aktuálne je vo fáze projektu, dokončenie domu (do štádia holodomu) je možné cca do 6 mesiacov od podpisu rezervačnej zmluvy.

V prípade otázok resp. záujmu o bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0905 797 000 prípadne emailom na: mamzaujem@dobredomy.sk

V cene nášho nového domu Vám ponúkame bonus vo forme realitného a právneho servisu pri predaji Vašej súčasnej nehnuteľnosti vrámci Bratislavského kraja ZADARMO!


Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Firemné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí