Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 02. 2023
Prešov
VÝHRADNE!7 izbový rodinný dom, Trnkov, 424 m2
250 000 €

VÝHRADNE!7 izbový rodinný dom, Trnkov, 424 m2

250 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 276 m2
  Zast. plocha: 118 m2
  Plocha pozemku: 424 m2
 • Cena za m2: 905,80 €/m²
  ID inzerátu: 4902369
Tureality exkluzívne ponúka na predaj 7 izbový rodinný dom osadený na pozemku o výmere 424 m2, s možnosťou prikúpenia ďalších 31 m2, na začiatku obce Trnkov, v obytnej oblasti prevažne s novými rodinnými domami. VIDEO: https://youtu.be/bx0RH5EtO64 a 3D OBHLIADKA: https://my.matterport.com/show/?m=E5x8DBDGmgr (linky skopírujte a otvorte v novom okne). Nehnuteľnosť je napojená na plyn, elektrinu a verejný vodovod, odpad je riešený žumpou. Objekt je prístupný z hlavnej obecnej komunikácie, ktorá je vo vlastníctve obce Trnkov. Dom je riešený ako dvoj podlažný s obytným podkrovím. Na prvom podlaží sa nachádza vstupná chodba s dielňou, obytná miestnosť, kuchynka, komora, WC s umývadlom, kotolňa a 2x sklad. Na druhom nadzemnom podlaží je závetrie, vstupné zádverie, chodba so schodiskom, kúpeľňa s WC, kuchyňa s jedálňou, komora a 2 obytné miestnosti. V podkroví je chodba, kúpeľňa s WC, šatník a 4 obytné miestnosti. Okná sú platové vybavené vnútornými žalúziami, v podkroví drevené eurookná, podlahy sú plávajúce, laminátové a keramická dlažba. Energetický certifikát nebol vytvorený. PRE VIAC INFORMÁCIÍ A MOŽNOSŤ OBHLIADKY NÁS KONTAKTUJTE NA: Ing. Emanuel Marcin - marcin@tureality.sk alebo Ingrid Marcinová - marcinova@tureality.sk alebo na tel. čísle +421 41 3217800

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2006
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2012
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Počet izieb/miestností: 7

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty