Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 12. 2022
Dolná, Žilina-Budatín
NA PREDAJ 2i byt (E2) v novostavbe Viladomy Budatín
179 980 €

NA PREDAJ 2i byt (E2) v novostavbe Viladomy Budatín

179 980 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 58,05 m2
 • Cena za m2: 3 100,43 €/m²
  ID inzerátu: 4902447
Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v projekte Viladomy Budatín nachádzajúci sa v krásnom prostredí pri rieke Váh. Plocha bytu je 58,05m2 + 5,63m2 balkón. Byt je orientovaný na JV a nachádza sa na 1. podlaží.

NAVRHOVANÁ DISPOZÍCIA
Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne spojenej s obývacou izbou a s výstupom na balkón, samostatné WC s umývadlom, kúpeľňa s vaňou, umývadlom, prípojkou na práčku.

VYHOTOVENIE BYTU
Byt sa predáva v stave holobyt.
Štandardy bytov si môžete pozrieť či stiahnuť na našej webovej stránke (https://www.viladomybudatin.sk/standardy-byvania/) či odkomunikovať s našim predajcom priamo na osobnom stretnutí.

SPOLOČNÉ PRIESTORY
Spoločné priestory s video vrátnikom pri vstupe do budovy, osvetlenie priestorov na čidlo, v spoločných priestoroch sa bude ďalej nachádzať predpríprava pre zriadenie nabíjacej stanice pre elektromobily.

PARKOVANIE
Na výber je 22 parkovacích státí nachádzajúcich sa priamo pred budovou.

LOKALITA
Projekt sa nachádza v Žiline mestskej časti Budatín na Dolnej ulici. V blízkosti projektu je výborná občianska vybavenosť, dopravná dostupnosť, v okolí je dostatok rekreačnej zóny – Budatínsky park, vyhliadková veža Dubeň, cyklotrasa popri rieke Váh.

O DEVELOPEROVI
Developerská a investičná spoločnosť LICITOR development, s.r.o, je dcérskou spoločnosťou LICITOR group, a.s. Založená bola v roku 2006 v Žiline, pričom od svojich počiatkov sa zameriava na plánovanie a výstavbu komerčných či rezidenčných objektov. Vo svojom portfóliu má viac ako 750 zrealizovaných bytových jednotiek a 14 úspešných projektov.

Cenu, podrobnejšie informácie a celú ponuku bytov nájdete na oficiálnej stránke projektu (https://www.viladomybudatin.sk).

V prípade záujmu o osobné stretnutie nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.Uvedené vizualizácie majú ilustračný charakter a nemusia v plnom rozsahu zodpovedať skutočnosti.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Orientácia: Juhovýchodná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu