Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 02. 2023
Gusevova, Bratislava II - Ružinov
NOVÝ 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V LUKRATÍVNEJ ČASTI BRATISLAVY
527 000 €

NOVÝ 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V LUKRATÍVNEJ ČASTI BRATISLAVY

527 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 137 m2
  Zast. plocha: 72 m2
  Plocha pozemku: 91 m2
 • Cena za m2: 3 846,72 €/m²
  ID inzerátu: 4902616
NOVÁ PONUKA - Moderný, 6 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite na hranici Starého mesta a Ružinova. Tento niekoľkokrát ocenený rodinný dom od známeho architekta J.Sumbala reprezentuje typicky mestské bývanie. Tento dom je vďaka jeho lokalite a veľkosti neuveriteľne všestranný a vie poskytnúť dostatok priestoru pre veľkú rodinu prípadne je veľmi vhodný aj pre firemné účely.

DOM :
Rodinný dom je postavený v tichej ulici medzi zástavbou rodinných domov. Jedná sa o novopostavený rodinný dom, ktorý je tehlový so zateplením a bol kolaudovaný v roku 2013.
Dom je presvetlený, priestranný a je postavený na pozemku 91 m2, zastavaná plocha domu je 72 m2. Celková úžitková plocha je 137 m2. Dom má dve plnohodnotné podlažia plus jedno atypické. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza priestranná terasa.
Práca architektov sa podpísala na premyslenom dispozičnom riešení domu, ktorý ponúka 6 izieb, 2x kúpeľňu, 2x WC, veľkú otvorenú obývaciu izbu s krbom prepojenú s kuchyňou. Z kuchyne je prístup na dvorček s príjemným sedením.
Interiérové vybavenie je prakticky a moderne riešené v svetlých farbách v duchu minimalizmu. Kuchyňa je kompletne vybavená všetkými elektrospotrebičmi. Kúrenie je v celom dome podlahové s možnosťou regulovať teplotu v jednotlivých miestnostiach. Teplo a teplú úžitkovú vodu zabezpečuje plynový kotol Junkers. V obývacej izbe sa nachádza krb, s ktorým je možné vykurovať aj horné podlažia.
Okrem štruktúrovanej kabeláže s alarmom je zrealizovaná komplet príprava na montáž klimatizačných jednotiek. V každej miestnosti sa nachádzajú praktické šatníkové skrine, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru. Do domu je dovedená káblová televízia a internet, spolu s prípravou na montáž satelitu.

LOKALITA :
Táto ponuka je výnimočná práve lokalitou, v ktorej sa rodinný dom nachádza. Ide o veľmi atraktívnu lokalitu NIVY, patriacu pod mestskú časť Ružinov. Veľkou výhodou je vynikajúca dopravná dostupnosť do celého mesta ako aj na diaľnicu. Okrem toho sa tu nachádza všetko potrebné a pritom v pešej dostupnosti. Pre Vaše deti sú tu tie najlepšie gymnázia medzi ktoré patrí Gymnázium Juraja Hronca, Gymnázium Grösslingova GAMČA, Gymnázium Matky Alexie ako i ostatné základné a materské školy.
Je tu množstvo príležitostí pre kultúru, šport a nákupy. Pri riešení nákupov sa môžete rozhodnúť medzi novootvoreným obchodným centrom NIVY, obchodným centrom CENTRÁL alebo EUROVEA s možnosťou návštevy Slovenského Národného Divadla a využitia obnovenej promenády pri Dunaji. Tak a to už ste v Starom Meste, kde máte obrovské množstvo ďalších príležitostí kam vyraziť.

Spoznajte túto ponuku bližšie. Poprechádzajte sa v dome, či odmerajte vzdialenosti v 3D prehliadke zadaním/skopírovaním tohoto linku do vyhľadávača :

https://my.matterport.com/show/?m=Dcr7PFuoZyY

Nehnuteľnosť je ihneď k dispozícii !

Ing.Bohumil Vítek
0910 430 506

Doplnkové charakteristiky

 • Rok kolaudácie: 2013
 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 6
 • Verejné parkovanie: Áno
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu