Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 02. 2023
Makov
Na predaj dve DREVENICE, vyhľadávaná lokalita Makov (908m2)
129 000 €

Na predaj dve DREVENICE, vyhľadávaná lokalita Makov (908m2)

129 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chata, drevenica, zrub
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Plocha pozemku: 908 m2
 • Cena za m2: 142,07 €/m²
  ID inzerátu: 4903082
Piata Avenue Vám ponúka na predaj dve chaty z 90rokov v lokalite Makov, s vlastným pozemkom o celkovej výmere 908m2. Chaty sú prístupné celoročne, upravovaná prístupová cesta. Jedna chata prešla výraznejšou rekonštrukciou a má kúpeľnú a ústredné kúrenie.

Chata prvá, dispozícia
Na I.NP sa nachádza vstupná chodba, kúpeľňa s WC, kuchyňa s jedálenskou časťou, ktorá je oddelená murovanou kachľovou pecou od obývacej časti. Na II.NP je veľká miestnosť so 4-mi lôžkami a jednou manželskou posteľou.

Chata je čiastočne podpivničená a voda je z vlastnej studne. V pivnici sa nachádza kotol na tuhé palivo, druhý paralelný systém vykurovania je na elektriku.

Chata druhá,

I.NP má vstup z malej krytej verandy, jedna veľká miestnosť s jedálenskym stolom, 2 postele. Vykurovaná šporákom na tuhé palivo, s možnosťou varenia. Podkrovie má prístup z vonku, samostatným schodiskom a s možnosťou prerábky.

Chaty sú vhodné pre viac členné alebo spriatelené rodiny. Po úpravách možnosť ubytovania pre 12-16 osôb. Veľmi dobrá lokalita na turistiku, hubárčenie, letné športy a v zime lyžovanie, bežkovanie. Nehnuteľnosť so súpisným číslom je na liste vlastníctva evidovaná ako rodinný dom. Energetický certifikát k nehnuteľnosti nie je vytvorený. Maklér ODPORÚČA!!! Bližšie info na t.č.:0903/744 604, cvacho@piataavenue.sk alebo na piataavenue.sk.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Pivnica: Áno
 • Terén pozemku: Mierne svahovitý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty