Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 01. 2023
Borinka, Borinka
Arvin & Benet | Rozsiahly stavebný pozemok pod Pajštúnom v centre obce Borinka
539 000 €

Arvin & Benet | Rozsiahly stavebný pozemok pod Pajštúnom v centre obce Borinka

539 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 218 m2
  Plocha pozemku: 3359 m2
 • Cena za m2: 2 472,48 €/m²
  ID inzerátu: 4903284
Arvin & Benet ponúka na predaj rozsiahly slnečný stavebný pozemok obklopený množstvom zelene. Vyznačuje sa vysokou mierou súkromia, panuje tu absolútny kľud. 

Viac informácií nájdete na naśej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/676/rozsiahly-stavebny-pozemok-pod-pajstunom-v-centre-obce-borinka

Pozemok sa nachádza v centre obce Borinka. Je ako stvorený pre pokojný život. Dostupnosť z Bratislavy je len 20 min. cesty autom, čo celému pozemku pridáva na atraktivite hlavne pre ľudí, ktorí hľadajú súkromie a oddych pred rušným mestským životom.

Pozemok núka zároveň aj skvelú investičnú príležitosť v podobe možnosti vyhotovenia rodinných domov, nakoľko minimálna výmera stavebného pozemku v obci Borinka je 600m2.

Výhodou pozemku je fakt, že sa nachádza na veľmi atraktívnom mieste v rámci obce. V tesnej blízkosti sa nachádza obecný úrad, materská škola, pošta či potraviny.

Neodmysliteľnou súčasťou je pripojenie na všetky inžinierske siete, ktoré uľahčia celý proces rekonštrukcie domu ako aj prípadnej výstavby.

Stojaci dom na pozemku v pôvodnom stave je vo výbornej kondícii a vhodný na kompletnú rekonštrukciu. Dom ponúka priestor pre dvojgeneračné bývanie vďaka samostatným vstupom na jednotlivé poschodia prípadne na realizáciu väčšieho rodinného domu.

Viac informácií nájdete na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/676/rozsiahly-stavebny-pozemok-pod-pajstunom-v-centre-obce-borinka

Lokalita:

Borinka je mimoriadne obľúbená obec najmä pre ľudí, ktorí sa neuspokoja s husto osídleným bývaním v rovinatých oblastiach, ale potrpia si na súkromie, množstvo prírody a malebné scenérie.
Dostupnosť autom je 20 min. od Bratislavy a novovznikajúca časť Bory a okolie Cena: 539 000 €

Úžitková plocha : 217,97m2Pozemok: 3 359 m² Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty