Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 01. 2023
Topoľčianska 3200/10, Bratislava V - Petržalka
3-izbový byt pri Draždiaku
750 €/mes.

3-izbový byt pri Draždiaku

750 €/mes.

+energie, cena na základe vyučtovania


  • Typ: Prenájom
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 72 m2
  • Cena za m2: 10,42 €/m²/mes.
    ID inzerátu: 4903308
Ponúkame na prenájom 3-izbový byt s rozlohou 72 m štvorcových na Topolčianskej ulici v Petržalke v blízkosti jazera Draždiak. Byt sa nachádza v 12 poschodovej radovej zástavbe panelových domov na 9. poschodí, s výhľadom na obe strany (Z a V). V tesnej blízkosti domu sa nachádza polyfunkčné centrum Technopol, potraviny, umelecká základná škola, cukrareň, poliklinika na Strečnianskej, lekáreň a množstvo inej občianskej vybavenosti ako napr. autobusové spoje, vlaková stanica ŽST Petržalka či fitness centrum. Dostupnosť do centra mesta je autobusom cca 15 min. Výstavba električkovej trate by mala v nasledujúcich rokoch prepojenie s inými mestskými časťami ešte zefektívniť.

Byt má orientáciu východ-západ a okná na obe strany sú praktickou výhodou pri vetraní. Byt je vybavený dvoma rozľahlými obytnými izbami a jednou útulnou izbou, ktorá je šikovne prispôsobená potrebám jednotlivca a vybavená dostatočným úložným priestorom. Byt disponuje dvoma balkónmi, z toho jeden je zasklenný, priestranným šatníkom, nábytkom na mieru s množstvom úložného priestoru a pivnicou o výmere 1,2 m. Byt je po celkovej rekonštrukcii s vymenenými stupačkami a plastovými oknami. Má samostatné WC a kvalitné bezpečnostné dvere. V obývacej izbe je nainštalovaná nová klimatizácia. K dispozícii je tiež Wifi.

Prenajíma sa komplet zariadený, tak ako vidíte na fotkách.

Požadovaný je depozit vo výške 1500 €. Cena za energie je 200 € pri 2 osobách a 250 € pri 3 osobách. Cena za energie bude ale vždy predmetom aktuálneho vyúčtovania.

Parkovanie je predmetom parkovacej politiky mestskej časti Petržalka.

Panelový dom práve prechádza fázou zateplovania.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty