Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 12. 2022
Ulica Jána Bottu 3581/58, Trnava
Priestranný 1-izbový podkrovný byt v príjemnej a t
111 000 €

Priestranný 1-izbový podkrovný byt v príjemnej a t

Ulica Jána Bottu 3581/58, Trnava, okres Trnava
111 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 1 izbový byt
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 34 m2
  • Cena za m2: 3 264,71 €/m²
    ID inzerátu: 4904186
Predám priestranný 1-izbový podkrovný byt v príjemnej a tichej mestskej časti Spiegelsaal na ulici Jána Bottu o výmere 34m2. Je na 3. poschodí z 3. Má vlastný ohrev teplej vody cez bojler. K dispozícii je aj spoločný úložný priestor na bicykle v pivničných priestoroch.

Byt má nové bezpečnostné dvere ADLO, nový bojler, novú chladničku Whirlpool, dvojplatničku, rolldor v predsieni, optický internet, úsporné LED osvetlenie a nadštandardnú kúpeľňu s veľkou vaňou. Podlaha je plávajúca, v kúpeľni a WC keramická dlažba.

Reálne mesačné náklady pre 2 osoby: fond opráv = 7€, teplo + voda + upratovanie + smeti + správa priestorov + havarijná služba = 50€, elektrina 20€, neobmedzený optický internet + TV 26€. Dokopy cca 105€, plyn v bytovke nie je.

V blízkosti sú tenisové kurty, onedlho aj plaváreň, reštaurácia s veľkým parkoviskom, potraviny, 10 minút pešo vlaková stanica, centrum asi 7 minút pešo. Parkovanie na parkovisku cez cestu oproti bytu alebo na vlastnom parkovisku vo vnútrobloku, ktorý má dva vjazdy - vjazd cez veľkú bránu z Bottovej sa na noc zamyká. Bytovka bude v budúcom roku prechádzať revitalizáciou a zateplením obvodového plášťa, čím stúpne jeho hodnota.

Výhody: tichá a bezpečná lokalita, byt zdieľa s iným bytom iba jednu stenu plus nad Vami nikto, bezproblémové parkovanie (bez nutnosti vlastníctva rezidenčnej karty), okná na východ a na západ čiže byt je po celý deň dobre presvetlený, vlastný vnútroblok s ihriskom a priestorom pre deti, výborná dostupnosť občianskej vybavenosti.

Byt vhodný ako investícia na prenájom za 450 - 500€.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty