Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 02. 2023
Horné záhrady 683/19, Banská Bystrica
Predaj jednoizbového bytu po rekonštrukcii
98 000 €

Predaj jednoizbového bytu po rekonštrukcii

98 000 €

predaj od vlastníka bez realitky


 • Typ: Predaj
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 35 m2
 • Cena za m2: 2 800 €/m²
  Energie: 85 €/mesiac
  ID inzerátu: 4904345
Predaj bytu po rekonštrukcii (elektrina, voda, sanita, stierky, podlaha) v užšom centre Banskej Bystrice v tichej lokalite na vyvýšenom prvom poschodí sedem poschodového tehlového domu. Orientácia bytu je juhovýchod s oknami do zelene. Byt má samostené WC a veľkú kúpeľňu s vaňou. Z kuchyne a z izby sú samostané vstupy na dve prepojené veľké logie. Byt má ústredné kúrenie a ohrev teplej vody. Nízke náklady na správu. K bytu patrí aj samostatná murovaná pivnica. Do centra mesta 10 minút pešo. Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. V tesnej blízkosti sa nachádza supermarket, reštaurácia, kaviareň, detské ihriská, detské jasle, viaceré stredné školy, autobusové zastávky. Nemocnica je vzdialená cca 500 m. Centrum mesta je dostupné aj pešo (cca 10 min). Rýchle napojenie na rýchlostnú cestu R1. Byt má veľký potenciál rozšírenia zastavaním jednej loggie a zasklenia druhej loggie. O daný byt je záujem na prenájom. Pri rýchlom jednaní dohoda. Súkromná inzercia, realitky nevolať, kontakt 0904499181.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty