Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 01. 2023
Strmý vŕšok, Bratislava IV - Záhorská Bystrica
LUXUSNÁ RODINNÁ VILA na úpätí Malých Karpát
Cena dohodou

LUXUSNÁ RODINNÁ VILA na úpätí Malých Karpát

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 568 m2
  Plocha pozemku: 2806 m2
 • Cena vrátane energií: Áno
  ID inzerátu: 4904606
B10 vám ponúka na predaj výnimočnú rodinnú vilu v americkom štýle vo vyhľadávanej časti Záhorskej Bystrice - na Strmom Vŕšku, s vysokou mierou súkromia vďaka umiestneniu pri slepej ulici slúžiacej len piatim rodinným domom.2-podlažná vila (prízemie, suterén) so zastavanou plochou 478m2 je umiestnená na mierne svahovitom pozemku o celkovej rozlohe 2806m2. Veľkým benefitom pozemku je dospelá vegetácia, ktorej dominuje vysoká košatá vŕba. O závlahu zelene sa pochopiteľne stará automatický zavlažovací systém napojený na studňu.Honosná rodinná vila skolaudovaná v roku 2008 má tvar písmena U a jeho vnútro tvorí uzatvorené átrium s čiastočne zastrešenou terasou a nerezovým bazénom, ktoré je dostupné zo všetkých obytných miestností domu. Toto átrium vás absolútne ochráni pred pohľadmi susedov a bez pochyby bude obľúbeným miestom na posedenia s vašou rodinou či priateľmi, kde ich hrdo pohostíte. Vykurovanie je zabezpečené prostredníctvom plynového kotla a použité sú radiátory. Vila je plne klimatizovaná.Dispozícia: dominantou celej vily je obrovská presvetlená obývacia izba s vysokým stropom (3,6m), ktorá sa nachádza v strednej časti vily. Tá je prepojená s kuchyňou. V dvoch krídlach sa nachádzajú štyri spálne s príslušenstvom (2x kúpeľňa s WC, 1x WC), reprezentatívna pracovňa s krbom, práčovňa, fitness a nájdeme tu tiež viacero šatníkov a množstvo úložného priestoru.

V suteréne je k dispozícii relaxačná miestnosť s fínskou saunou a soláriom, technické miestnosti (vykurovanie, bazén) a garáž pre 4 autá.Lokalita: Záhorská Bystrica je jednou z najvyhľadávanejších lokalít v rámci Bratislavy, ak človek hľadá plnohodnotné rodinné bývanie v rodinnom dome. Je tomu tak z viacerých dôvodov. Jedným z nich je kvalitná občianska vybavenosť. Nachádza sa tu viacero reštaurácií (pričom najlepšia z nich len pár desiatok metrov od ponúkanej nehnuteľnosti), kaviarní, škola, škôlky, pošta, lekárne, potraviny Billa (čoskoro Kaufland), športoviská a iné. 6 minút jazdy autom trvá, kým sa dostanete do obchodného centra Bory Mall. Samozrejmosťou je MHD. Ďalším dôvodom prečo je Záhorská Bystrica obľúbenou lokalitou je dobré dopravné spojenie s centrom mesta, pričom cesta doň trvá približne 20 minút. Ďalším neopomenuteľným lákadlom je blízkosť lesov Malých Karpát s množstvom turistických/cykloturistických trás.TIP makléra: Nehnuteľnosť, ktorá Vám umožní prežiť svoj americký sen na úpätí Malých Karpát. Výnimočná vila vo výbornom technickom stave pre tú najnáročnejšiu klientelu, ktorú budete s radosťou volať DOMOV.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 104024

Cena: dohodou

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2007
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 6
 • Počet terás: 1
 • Počet garáží: 4
 • Počet špájz: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty