Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 05. 12. 2022
Lúčna, Chorvátsky Grob
Posudok na 460000 eur: RD s bazénom v Chor. Grobe
435 000 €

Posudok na 460000 eur: RD s bazénom v Chor. Grobe

435 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 188,3 m2
  Zast. plocha: 112 m2
  Plocha pozemku: 572 m2
 • Cena za m2: 2 310,14 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4904862
K dispozícii ZNALECKÝ POSUDOK 01/2023 na cenu 460 000 EUR.

VIRTUÁLNA PREHLIADKA: https://riesimebyvanie.sk/property/pripravujeme-4-izb-rd-chorvatsky-grob/

Tento samostatne stojaci tehlový rodinný dom osloví na prvý pohľad svojím glamour štýlom. Ide o novostavbu z roku 2008, ktorú však aktuálny majiteľ pred niekoľkými rokmi významne zrenovoval. Prevládajú elegancia a teplé neutrálne odtiene, ktoré vytvárajú pocit domova. Stavebne bola dobudovaná zimná záhrada a zväčšená terasa na poschodí. Dispozícia ponúka 5 izieb, pričom jedna z nich bola premenená na šatník (možné opäť využiť ako pracovňu či hosťovskú izbu). Na dome Vás zaujme nielen dizajn, ale aj technologické parametre, vďaka ktorým viete viacero funkcií riadiť na diaľku, a to nielen napríklad vonkajšie žalúzie alebo klimatizáciu, dokážete tiež mobilom otvoriť dvere domu z akéhokoľvek miesta na svete, či ovládať alarm. Okolie domu je pod kamerovým systémom a alarm je napojený na SBS službu. V celom dome je podlahové kúrenie, čiže v izbách nestrašia pod oknami radiátory. Každý, kto hľadá v dome krb, takisto ocení túto ponuku.

Okrem nadčasového interiéru bol pozdvihnutý aj exteriér. Dominuje mu kvalitný keramický bazén na slanú vodu aj s tepelným čerpadlom na ohrev vody. Na jeho naplnenie dopomôže studňa, ktorá je napojená aj na závlahu. Dovolenkový pocit dodávajú exotické mrazuvzdorné palmy. Celá záhrada je osvetlená a nachádzajú sú na nej na viacerých miestach praktické zásuvky na 220V/380V. Vstup na pozemok je cez 2 vjazdové brány, vďaka čomu je tu možné zaparkovať 4 až 5 áut, navyše je k dispozícii plnohodnotná garáž s priamym prechodom do domu. Na pozemku sú všetky siete (voda, kanalizácia, elektrina, plyn) a priamo do domu bola dovedená aj optika (Telekom).

Nehnuteľnosť je vhodná pre náročného klienta s jasnou predstavou. Nachádza sa v kľudnej a bezpečnej lokalite so skvelými susedmi a dobrou dostupnosťou do Bratislavy cez nové mestské obchvaty. V blízkosti necelého 1 km je vo výstavbe nové nákupné centrum.

Zhrnutie základných parametrov: plocha pozemku 572 m2 (z toho zastavaná plocha 112 m2), približné rozmery pozemku 20 x 29 m, celková úžitková plocha (vrátane garáže, zimnej záhrady a terasy) 188,3 m2. Zoznam všetkých detailov je k dispozícii pri bližšom záujme.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2019
 • Rok kolaudácie: 2008
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet terás: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu