Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 01. 2023
Studená, Bratislava II - Ružinov
VEĽKÝ 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V TOP LOKALITE
399 000 €

VEĽKÝ 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V TOP LOKALITE

399 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 180 m2
  Zast. plocha: 89 m2
  Plocha pozemku: 318 m2
 • Cena za m2: 2 216,67 €/m²
  ID inzerátu: 4905414
V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj 6 izbový rodinný dom vo výbornej lokalite Bratislava-Ružinov, Mokráň Záhon, v tesnej blízkosti obľúbeného jazera Zlaté piesky.

PARAMETRE NEHNUTEĽNOSTI
Úžitková plocha domu je 180m2, zastavaná 89m2, pričom veľkosť celého pozemku je 318m2. Na pozemku sa nachádza vŕtana studňa, domček na náradie a prístrešok. Pozemok je veľmi pekne udržiavaný s množstvom okrasných rastlín a stromčekov, ideálnym pre oddych a relax.
Na pozemku je možnosť parkovať s dvoma autami, navyše von pred areálom je veľké parkovisko pre návštevníkov. Pozemok je uzatvorený bránou.

STAV OBJEKTU
Rodinný dom je vo veľmi dobrom stave, bol skolaudovaný 12/2008. Spodné podlažie je obyvateľné, vrchné je v stave holodomu a môže byť budúcim majiteľom realizované podľa vlastných predstáv.
Stavba je z pórobetonu Ytong 37,5 CM bez zateplenia, strecha betónová škridla.

DISPOZÍCIA
Dom pozostáva celkovo zo 6 obytných miestností a má 2 podlažia. Na spodnom podlaží sa nachádza obývacia miestnosť spojená s kuchyňou a jadálenskou časťou, 2 samostatné izby, kúpeľňa, záchod a technická miestnosť. Na hornom podlaží sú 3 izby.
Orientácia obývacej miestnosti s kuchyňou je na východ, spálne sú orientované na západ.
Pre záujemcov s investičným zámerom ponúka dom možnosť rozdelenia na 2 samostatné bytové jednotky v prípade dobudovania vonkajších schodov na horné podlažie.

INŽINIERSKE SIETE
V dome je zavedená elektrina na 3 fázy. Odpad je riešený žumpou 10 m3, voda studňou a navyše je na pozemku zriadený sezónny rozvod vody zo spoločnej studne v oblasti určeným primárne na polievanie (sezónny rozvod sa na zimu odstavuje).
Vykurovanie je riešené teplovodnými kachľami na drevo v obývacej miestnosti s rozvodmi do radiátorov. V dome je nainštalovaná aj klimatizácia s možnosťou chladenia v lete a vykurovania v zime.

NÁKLADY NA BÝVANIE
Mesačné náklady na elektrinu sú vo výške 50 €, ročný poplatok združeniu120 €.
Ďalšie náklady spojené s vývozom žumpy a drevo na zimnú sezónu sa pohybujú podľa potreby a spotreby.

LOKALITA
Rodinný dom ponúka budúcemu majiteľovi príjemné bývanie v tichej oblasti s rodinnou atmosférou. Nehnuteľnosť sa nachádza v súkromnej, ohradenej lokalite rodinných domov a záhradných chát.
Ide o vyhľadávanú lokalitu v časti Bratislava - Trnávka, Mokráň Záhon s kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkom okolí sa nachádzajú jazerá Zlaté Piesky, obchodný dom Avion, Ikea, Hornbach. 5 minút od domu sa nachádza autobusová zastávka a rovnako je tu výborné električkové spojenie priamo do centra a do okolitých častí Bratislavy.

CENA
Celková cena nehnuteľnosti je 399 000 Eur.
V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia pre RK. Provízia zahŕňa kompletný právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou a poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti.

V prípade záujmu o bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať ešte dnes.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu