Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 01. 2023
Hegyeshalom, Maďarsko
DOM-REALÍT ponúka starší rod. dom v maďarskej obci Hegyeshalom (30km od slov. hraníc)
126 000 €

DOM-REALÍT ponúka starší rod. dom v maďarskej obci Hegyeshalom (30km od slov. hraníc)

Hegyeshalom, Maďarsko
126 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 100 m2
  Plocha pozemku: 900 m2
 • Cena za m2: 1 260 €/m²
  ID inzerátu: 4905558
Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj  4 izbový  rodinný dom v obci Hegyeshalom – Maďarsko. Obed Hegyeshalom je vzdialená 4km od rakúskych a 30km od slovenských hraníc, bezproblémové dochádzanie do Bratislavy po diaľnici (ročná diaľničná známka stojí cca 15 €) + napriek veku je dom suchý, nikde nezateká, elektrina bola menená pred cca 15 rokmi + nutná kompletná rekonštrukcia + rozloha domu 100m2 – je podpivničený + garáž,  rozloha pozemku 900m2 + materiál – tehla, priečky sú rovnako tehlové, nie je použitý sadrokartón + na prízemí na nachádza chodbička, menšia kuchyňa s komorou, jedáleň, dve izby (cca 21 a 14 m2), kúpeľňa a samostatné WC + prízemie má podlahové kúrenie, poschodie  radiátory + na poschodie vedú točené orechové schody + poschodie pozostáva z dvoch  izieb (menšia má 10m2  a väčšia 28m2)  + kúpeľňa s WC + pri schodisku je priestor napr. na šatník + pod strechou je odkladací priestor + v pivnici je plynový kotol na zohrievanie vody, je možné používať aj starší kotol na tuhé palivo + záhrada je neudržiavaná, potrebný aj nový plot, rastie tam veľký starý orech Tento dom môže na prvý pohľad pôsobiť odstrašujúco J  ale má veľký potenciál. Má dobré dispozičné riešenie, ideálny pre niekoho, kto si ho vezme ako „svoj projekt“.  Za povšimnutie stojí aj priestor mimo pozemku zo zadnej strany záhrady – je tam potok, pri ktorom si každý dom môže zriadiť aj malú záhradku, alebo ohnisko, prípadne urobiť relaxačné miesto, len ho treba vyklčovať a upraviť podľa svojich predstáv. Prístup autom je len zo zadnej vedľajšej ulice. + NEPLATÍTE právny servis + NEPLATÍTE sprostredkovateľskú províziu + NEPLATÍTE kolky na kataster pri zmene vlastníckeho práva

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty