Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 01. 2023
Hriňová
PREDAJ: Rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii93m2, Vrchslatina_Hriňová
162 000 €

PREDAJ: Rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii93m2, Vrchslatina_Hriňová

162 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 93 m2
  Zast. plocha: 80 m2
  Plocha pozemku: 5316 m2
 • Cena za m2: 1 741,94 €/m²
  ID inzerátu: 4905765
KOMFORTNÝ TROJIZBOVÝ RODINNÝ DOM PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII S INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM SITUOVANÝ NA ROZĽAHLOM POZEMKU V KRÁSNOM PRÍRODNOM PROSTREDÍ JEDINEČNEJ HORSKEJ OSADY VRCHSLATINA, IDEÁLNY NA REKREÁCIU ČI PODNIKANIE V AGROSEKTORE, NACHÁDZAJÚCI SA 11 KM SEVEROVÝCHODNE OD MESTA HRIŇOVÁ.

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný jednopodlažný 3-izbový rodinný dom v stave holodomu so samostatnou stavbou (letná kuchyňa) tiež po kompletnej rekonštrukcii a novou garážou s altánkom, nachádzajúci sa v rázovitom hriňovskom laze Vrchslatina, na úpätí chránenej krajinnej oblasti Poľana, medzi mestami Hriňová a Čierny Balog (okres Detva).

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:
Úžitková plocha tehlovej stavby z druhej polovice 20.storočia je cca 93m2. Dom je čiastočne podpivničený a má veľký nezobytnený podkrovný priestor (cca 70m2).

Celková výmera juhovýchodne orientovaného pozemku s krásnymi výhľadmi na okolité lesy je 5 316m2. Časť pozemku, na ktorej sú situované stavby je oplotená plotom s podhrabovými betónovými doskami. Stavby sú situované na rovinatej plošine na kopci a je k nim dobrý prístup s miestnej asfaltovej komunikácie.

Rodinný dom prešiel od roku 2014 rozsiahlou rekonštrukciou v rámci ktorej bola urobená nová fasáda, nová pokrývka strechy, nové rozvody inžinierskych sietí, plastové okná, vnútorné zateplenie domu, drevené podhľady obytných miestností, drevené obklady stien v hale, stierky, nová deka, nové pivničné priestory, izolácia múrov domu, drenáž, nová žumpa. Nakoľko rodinný dom je v stave holodomu, bude potrebné dokončiť finálne interiérové úpravy - podlahy, dvere, obklady a sanity v kúpeľni, kuchynská linka a kúrenie.

Rodinný dom má 2 nové komíny, vykurovanie je pripravené na využitie krbu aj pece. Stavba je napojená na elektrinu a vodovod, odpad je odvádzaný do žumpy (8m3) na pozemku.

Pri vstupe do domu na južnej strane sa nachádza pekná samostatná murovaná stavba s podkrovným priestorom a dvoma prízemnými miestnosťami – letná kuchynka + sklad, ktorá v rovnakom období ako rodinný dom prešla kompletnou rekonštrukciou. V letnej kuchynke sú pripravené prípojky na inštaláciu kuchynskej linky, kúrenie je riešené sporákom na pevné palivo.

Pri vstupe na dvor domu zaujme veľká drevená stavba, v ktorej sa nachádza garáž o veľkosti takmer 23m2 a prístrešok o veľkosti 21m2.

DISPOZÍCIA DOMU:
Dom je prakticky dispozične riešený. Hlavný vstup je umiestnený z južnej strany cez krytý vchod. Do všetkých obytných miestností sa vstupuje z haly, ako aj do pivničného a podkrovného priestoru.

Dom pozostáva z 3 izieb, veľkej kuchyne s jedálňou a kúpeľne spojenej s WC. Pivničný priestor je rozdelený na dve časti, podkrovný priestor je otvorený a má vysoký strop. Do podkrovia sa vstupuje vysúvacím schodiskom a dal by sa tam urobiť veľmi pekný priestranný obytný priestor.

LOKALITA:
Nádherný vysoko položený hriňovský laz Vrchslatina s blízkym prameňom rieky Slatina je skvostnou ukážkou lazníckeho osídlenia Hriňovej a Podpoľania. V okruhu 30 km od nehnuteľnosti je dostupných množstvo atrakcií (vodopád Bystré, skanzen Vydrovo, Dobročský prales, lezecká oblasť Kalamárka, čierhronská lesná železnička Čierny Balog, lyžiarske strediská, cyklotrasy a iné)

Dostupnosť autom:
Brezno – 50min
Zvolen – 45 min
Detva – 35min
Čierny Balog – 20 min
Hriňová – 10 min
vjazd na R2 - 30 min

VÝHODY PRE NOVÉHO MAJITEĽA:
– bezprostredná blízkosť chránenej horskej prírody
- súkromie, tichá lokalita
- ideálne podmienky pre trávenie voľného času počas celého roka (turistika, hubárčenie, rybárčenie, cykloturistika, zimné športy)
- holodom po kompletnej rekonštrukcii, dokončenie interiéru podľa vlastného vkusu
- možnosť zobytnenia priestranného podkrovia
- dobrá investičná príležitosť (možnosť prenajímania)
- prírodný prameň pri pozemku
- veľký trávnatý pozemok s potenciálom na farmárčenie

CENA:
169 980 eur vrátane poplatkov za kompletný servis realitnej kancelárie RE/MAX Diamond s garanciou kvality ISO 17024

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Počet garáží: 1
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty