Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 01. 2023
Mládežnícka, Banská Bystrica
Výborná lokalita - veľmi zachovalý 2iz byt
Cena dohodou

Výborná lokalita - veľmi zachovalý 2iz byt

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Pôvodný stav
 • Energie: 80 €/mesiac
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4906576
Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt Banská Bystrica, ul. Mládežnícka, v známej časti sídliska Fončorda. Byt je v pôvodnom stave, kde veľkou výhodou je možnosť úpravy dizajnu podľa vlastných predstáv. Byt je vo veľmi peknom zachovalom pôvodnom stave, takže bývať môžete aj bez nutnosti okamžitej rekonštrukcie.

Byt má rozlohu 58 m2,, nachádza sa na 5. poschodí zo 6-tich, s výťahom. K bytu prislúcha menší sklad, využiteľný ako pivnica, nachádzajúci sa na medziposchodí. Byt je situovaný na juhovýchod. Podlaha je čiastočne zrenovovaná. Dispozíciu bytu tvorí vstupná chodba, prepojená so špajzou, obývačkou, izbou, kuchyňou a WC. Kuchyňa je prepojená tiež s kúpeľňou. Náklady na bývanie sú na jednu osobu 80 eur. Pri rýchlom jednaní ... možnosť dohody ceny...
Bytový dom je zateplený, s novými plastovými dvermi a oknami. Parkovanie je verejné, bezproblémové pred bytovým domom.
Občianska vybavenosť veľmi dobrá. Rýchlo sa dostanete do centra. V blízkosti sa nachádza škola, potraviny, pošta, autobusová zastávka.

Uvedená cena je konečná. Realitná kancelária zahŕňa províziu, kompletný právny servis, poradenstvo a realizáciu finančných služieb a všetkých ostatných úkonov súvisiacich s predajom nehnuteľnosti. Radi Vám pomôžeme aj s financovaným nehnuteľnosti. V prípade ak Vám prostredníctvom nás úver nevyjde, rezervačná záloha Vám bude vrátená.
Bližšie informácie, či prípadnú obhliadku si môžete dohodnúť na tel. čísle: 0915 78 78 22.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty