Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 08. 02. 2023
Svetlá, Bratislava I - Staré Mesto
Slnečný byt pre rodinu na hradnom kopci
395 000 €

Slnečný byt pre rodinu na hradnom kopci

395 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 100,36 m2
  Plocha pozemku: 106,66 m2
 • Cena za m2: 3 935,83 €/m²
  ID inzerátu: 4907333
RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj slnečný štvor-izbový byt v príjemnej lokalite hradného kopca. Byt je ideálny pre rodinné bývanie. Dispozične sú všetky izby nepriechodné a poskytujú tak súkromie všetkým členom rodiny. Má tri spálne, obývaciu izbu, samostatnú kuchyňu, kúpeľňu a samostatnú toaletu.
Celková plocha bytu je 106,66 m2, z toho pivnica je 2,47 m2 a balkón 6,30 m2. Orientácia je južná a západná, vďaka čomu je byt slnečný a pôsobí pozitívne.
Byt bol v roku 2003-2004 rekonštruovaný - počnúc elektrickými a vodovodnými rozvodmi, nivelizáciou podláh a novými dyhovanými podlahami, výmenou dverí, novými dlažbami, obkladmi a sanitou, výmenou okien za plastové, končiac kuchynskou linkou a zasklením balkóna.
Bytový dom je z roku 1985, má železobetónový skelet a tehlové výplne. Prešiel zásadnou obnovou - od roku 2009 má vlastnú kotolňu na vykurovanie a ohrev teplej vody, čo šetrí mesačné náklady, bytový dom bol v roku 2010 zateplený a na streche je vymenená atika. Energetický certifikát budovy je v triede B.
Lokalita kde sa byt nachádza má dobré dopravné napojenie autom aj MHD na hlavné ťahy do mesta a na diaľnicu. V okolí je základná škola, materská škola, poliklinika. Služby a obchody sú do 5 minút autom v obchodnom centre Cubicon. Na bývaní v tomto dome / byte nový majiteľ ocení výhľady do zelene a blízkosť prírody na prechádzky a relax, sú tu možnosti športového vyžitia.
Byt je vhodný pre rodinu, ktorá chce byť v tichšom prostredí Bratislavy, páči sa jej zelená lokalita hradného kopca a všetky jeho možnosti pre životný štýl.
#followtheriversfindyourhome

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1985
 • Rok kolaudácie: 1985
 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Podlažie: 5
 • Počet izieb/miestností: 4

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty